"אם העונש יישאר, הפועל לא תופיע לרדיוס"

האחים ניסנוב זועמים על ההחלטה: "רק חסר היה שיורידו נקודות". גורם: "איך יכול להיות שמכבי קיבלה עונש קל יותר?"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.12.19 - 16:56
תחילת כתבה

זעם גדול בהפועל תל אביב בעקבות ענישת בית הדין בעקבות אירועי הדרבי. כזכור, על האדומים נגזרו הערב (רביעי) שלושה רדיוס, קנס בגובה 50 אלף שקלים וסגירת יציעי 4-5 לשני משחקים נוספים.

אחד מבעלי הקבוצה, איציק ניסנוב, היה בהלם מההחלטה: "עונש לא מידתי, רק היה חסר שיורידו לנו נקודות. אנחנו נערער על ההחלטה. אני לא מבין למה אצל קבוצות אחרות שמדליקות אבוקות, ואני לא אנקוב בשמות, העונשים הרבה יותר קלים. כנראה שהדיינים מנסים לעשות פרסום על הגב של הפועל ת"א".

שרון ניסנוב זעם בראיון למגרש הפתוח: "אנחנו יודעים שיש אוהדים מסוימים שרוצים לעשות נזק כלכלי ויכולים לעשות את זה בכל משחק. אנחנו מנסים לעשות את המקסימום כדי לתפוס אותם, אז מה רוצים מאיתנו? אנחנו משלמים מאות אלפי שקלים לאבטחה. פנינו להתאחדות מיוזמתנו ואמרנו שנעשה כל מה שיבקשו מאיתנו, הגשנו גם שמות למשטרה. אני חושב שצריך למצוא אותם ולתבוע אותם".

עוד מהבעלים: "אני לא חושב שמכבי היתה צריכה לקבל עונש גדול. הופעתי מהיחס בין העונשים, אבל אני חושב שהגזימו גם איתם. אנחנו לא מבינים מאיפה בא העונש הזה. אנחנו מתכוונים לערער. נלחם ולא נוותר לאף אחד. לא נהיה השעיר לעזאזל של אף אחד, חד משמעית".

גורמים נוספים במועדון פשוט נדהמו מהעונש ואמרו לערוץ הספורט: "איך יכול להיות שמכבי ת"א, שאוהדיה זרקו אבוקה שפגעה בצלם שלנו, קיבלה עונש קל יותר מאיתנו?".