הרוטציה חוזרת: איביץ' צפוי לבצע שינויים בהרכב

מאמן מכבי ת"א מתלבט לגבי ה-11 שיפתחו נגד חדרה. הסרבי מסרב לשחרר את ברסקי, לעומת חוזז ושוינפלד שעשויים לעזוב בהשאלה. פגישה עם רעננה תתקיים לגבי גאנם

תומר לוי
תומר לוי  17.01.20 - 12:45
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תתארח מחר (שבת, 19:50) אצל הפועל חדרה, ואחרי תקופה של חודש שבה ולדימיר איביץ' לא עשה שינויים בהרכב והזניח את הרוטציה, נראה שהפעם צפויים שני שינויים בהרכב. צ'יקו אופואדו עשוי לפתוח בהתקפה על חשבונו של איתי שכטר, ובקישור, ההתלבטות היא בין דור מיכה לאבי ריקן.

מי שזוכה לביקוש הוא רוסלן ברסקי, שבינתיים איביץ' מסרב לשחררו וההחלטה הסופית בעניינו תתקבל לקראת סוף החודש, אז דור פרץ הפצוע צפוי לחזור לסגל הקבוצה. אפשרות נוספת במקרה שברסקי יושאל היא שעדן קארצב יחזור מהשאלה מקריית שמונה, אפשרות שנראית קלושה בשלב זה.

שחקנים נוספים שמעוררים עניין ועשויים לעזוב בהשאלה הם ארון שוינפלד ומתן חוזז, ובני יהודה תנסה לקלוט את אחד מהם. מנגד, בגזרת המצטרפים האפשריים, בשבוע הבא צפויה להתקיים פגישה בין הנהלת האלופה להפועל רעננה בנושא קייס גאנם.

במקביל, בקבוצה יקבלו עד תחילת השבוע הבא החלטה סופית לגבי אורוש ניקוליץ', ואם הוא ינותח או יחזור לאימונים.

הרכב משוער: דניאל טננבאום, אנדרה ג'ראלדש, איתן טיבי, ז'איר אמאדור, אנריק סאבוריט, דן גלזר; אייל גולסה, אבי ריקן (דור מיכה); עומר אצילי, יונתן כהן, צ'יקו אופאדו (איתי שכטר).