מכבי חיפה הודיעה: שועה הושעה לשלושה ימים

החלוץ יעמוד לוועדת משמעת פנימית. חדשות טובות לגבי חזיזה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.01.20 - 20:32
תחילת כתבה

ירדן שועה הושעה לשלושה ימים מכל פעילות - כך הודיעה הערב (רביעי) מכבי חיפה באופן רשמי. "לאחר שיחה שנערכה לשחקן ירדן שועה ושמיעת גרסתו, הודיע המועדון לשחקן, בהתאם להוראות תקנון המשמעת, כי הינו מושעה לשלושה ימים מאימוני הקבוצה וזאת עד לקיום ועדת המשמעת שתברר את נסיבות האירועים האחרונים", נמסר מהירוקים.

בינתיים, בין סוכנו של השחקן גלעד קצב לסגן נשיא המועדון עוזי מור נערכה שיחה, אך היא לא הובילה לשום החלטה ונדמה שראשי מכבי חיפה רוצים לקחת לעצמם עוד כמה ימים. נשיא המועדון, יעקב שחר, ובעיקר בנו אור, מאוד אוהבים את שועה והבהירו לא פעם שהם רואים בו פוטנציאל אדיר.

מצד שני, בניגוד לבעלים אחרים, שחר מעולם לא התערב למאמנים בעניינים מקצועיים וההערכה היא ששיחה בין הנשיא למרקו בלבול תתקיים בקרוב ותכריע בנוגע להחלטות, שיתקבלו סופית עד סוף השבוע.

במקביל, ההצעה מבית"ר ירושלים נמצאת כל הזמן ברקע. שועה עצמו לא מעוניין בהשאלה, אלא במכירה בלבד, אבל גם אומר לכל מי שרוצה לשמוע כמה כבוד יש לו כלפי שחר. המאמן, מצידו, ממשיך לשדר עסקים כרגיל וטוען בשיחות סגורות שאין לו שום בעיה עם החלוץ הצעיר.

כזכור, שועה לא הגיע לאימון אתמול - בלי להודיע על כך לאף אחד. "מרקו יכול היה לתת לו כמה דקות, בטח במחצית השנייה שבה נראינו רע, אבל זה נראה כאילו דווקא", אמר שחקן במכבי חיפה. החלוץ אגב, יצא מקבוצת הוואטסאפ של השחקנים, ולא בפעם הראשונה. "הכדור בידיים של שחר", אמרו השחקנים. "כל עוד מרקו מאמן את מכבי חיפה, ירדן בבעיה".

במקביל, בחיפה יש גם בשורה חיובית ומשמעותית במיוחד. דולב חזיזה עבר בדיקת MRI שבה התברר שבניגוד להערכות המוקדמות, הוא אינו סובל מבקע, אלא מעומס באחד השרירים שמחברים בין המפשעה לשרירי הבטן. המשמעות היא שהשחקן כמובן לא יזדקק להתערבות כירורגית, אלא ינוח במשחק הקרוב מול הפועל כפר סבא בשבת ויחזור למשחק מול הפועל תל אביב באמצע השבוע הבא.