פעם אתה למעלה: החיים החדשים של עטר

הוא זכה פעמיים בתואר מלך השערים של ליגת העל וניחן בכישרון מיוחד, אבל הקריירה של אלירן עטר הייתה יכולה להיות גדולה בהרבה. אחרי שיובש במכבי ת"א, החלוץ הגיע לבית"ר כדי להשתקם ולפי הבכורה יש לו על מה לבנות. האם זה אכן יהיה שידוך מוצלח?

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.20 - 17:50
תחילת כתבה

26 דקות לקחו לאלירן עטר בבכורה שלו בטדי להפוך לבית"רי. את הרגעים הקשים במכבי תל אביב נראה שהוא כבר שכח ולפי המשחק הראשון, בו הבקיע את הפנדל שסידר 0:1 על מכבי חיפה נראה שהשידוך בינו לבין בית"ר ירושלים מתאים לכל הצדדים.

הקריירה של עטר מוצלחת עם כוכבית. מצד אחד מדובר במלך השערים של ליגת העל פעמיים ושחקן העונה ב-2012/13, מצד שני ממי שבגיל 21 הבקיע את הגול המפורסם במספרת היה אפשר לצפות שישאיר חותם גדול יותר על הכדורגל הישראלי.

"ראיתי שהוא מפוצץ בכישרון, השערים שלו תמיד היו עם איכויות. יש לו כשרון לא פחות מזה שיש לערן זהבי, אפילו יותר מוכשר. יש דברים במגרש שהוא עושה ואתה לא מבין איך", סיפר אלי כהן השריף וטען: "יש לו כשרון מבוזבז, בגלל המנטליות, בגלל האווירה שספג, והמקום שגדל. תמיד לפני שנתתי את ההנחיות לפני תחילת האימון, הרגשתי שהוא לא שם. הוא לא אדם רע, ההיפך, טוב הלב שלו עובד לפעמים לרעתו".

בכל פעם כשעטר עזב את תל אביב, זה לא הלך. בצרפת זה לא התחבר, בחיפה הדכדוך שלו זעק עד ת"א. וכמובן שלאורך כל הקריירה מלווה אותו הכתם ההוא, שכבר הפך לחצי בדיחה.

השבוע הוא התחיל עוד פרק בקריירה. אחרי שוולדימיר איביץ' ייבש אותו על הספסל של מכבי ת"א. בחודשים האחרונים, ועל תענית הדיבור שלו הוא שמר גם בבית"ר ירושלים. את הירושלמים הוא הוליך לניצחון גדול, בבכורה חלומית, אבל מי כמוהו יודע שכדורגל זה משחק הפכפך.