"שואלים למה אני לא משחק?": בוזגלו בפוסט

קשר הפועל ת"א מקבל בהבנה את העובדה שהוא על הספסל

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.20 - 12:17
תחילת כתבה

למרות שנכלל בסגל למשחק, מאור בוזגלו לא שותף אפילו לדקה במהלך הניצחון 0:1 של הפועל תל אביב על קבוצתו הקודמת, בית"ר ירושלים, באצטדיון טדי. כמו בלא מעט מקרים בעבר, הקשר התבטא בנושא בחשבון האינסטגרם שלו, והצדיק את החלטותיו של מאמנו, ניר קלינגר.

"למה אתה לא משחק?", כתב בוזגלו. "למה אתם מתחמם כבר מהמחצית הראשונה ולמה ולמה ולמה... קלישאתי ככל שיהיה, כדורגל הוא משחק קבוצתי, נקודה. גם אם לפני שבועיים הבקעתי שער ניצחון, יש מטרות ויש דרך. יש משחקים שלוקחים בשיניים ויש נקודות שחייבות להיות בקופה גם אם זה אומר שצריך לתת חיבוק למחליף השלישי ולאחל לו בהצלחה".

הקשר המשיך: "בקבוצת כדורגל כל שחקן חשוב והוא פרמטר של הצלחה או כשלון וזה לא משנה אם הוא כוכב או רק עלה מהנוער. רכבת הרים מקצועית ורגשית זו הצורה הטובה ביותר לתאר קריירה של כדורגלן ותמיד צריך לזכור שהמשחק יותר גדול מכולנו".

View this post on Instagram

למה אתה לא משחק? למה אתם מתחמם כבר מהמחצית הראשונה ולמה ולמה ולמה... קלישאתי ככל שיהיה, כדורגל הוא משחק קבוצתי, נקודה. גם אם לפני שבועיים הבקעתי שער ניצחון, יש מטרות ויש דרך. יש משחקים שלוקחים בשיניים ויש נקודות שחייבות להיות בקופה גם אם זה אומר שצריך לתת חיבוק למחליף השלישי ולאחל לו בהצלחה. בקבוצת כדורגל כל שחקן חשוב והוא פרמטר של הצלחה או כשלון וזה לא משנה אם הוא כוכב או רק עלה מהנוער. רכבת הרים מקצועית ורגשית זו הצורה הטובה ביותר לתאר קריירה של כדורגלן ותמיד צריך לזכור שהמשחק יותר גדול מכולנו .

A post shared by MAOR BUZAGLO (@buzaglomaor_11_official) on