גם השנה: פוטבול מנג'ר תורגם לעברית

התאמת המשחק לשפת הקודש הסתיימה. רוצו לשחק ולנהל

מתן בן ישי  15.01.19 - 11:41
תחילת כתבה

כמו ב-12 שנים האחרונות, קהילת FMisrael, קהילת הפוטבול מנג'ר הישראלית, גאה להציג את "טלאי העברית 2019", תרגום מלא של המשחק "Football Manager" לשפת הקודש. עבודה קשה הסתיימה בתרגום המשפטים וקטעי הטקסט החדשים שכולל המשחק.

נכון לעכשיו זוהי לא הגרסה הסופית, מכיוון ולא כל הטקסטים מתורגמים במשחק וחלקם נותרו באנגלית, כמו מערכת העזרה שמגיעה עם המשחק (How To) שתורגמה באופן חלקי בלבד, אך ממנהלי הקהילה נמסר כי כל החלקים הללו יתורגמו במלואם וישוחררו בגרסאות הבאות. קובץ ההתקנה שוקל כ-6 מגה בלבד, ועובד עם כל הגרסאות של Football Manager 2019. לא חייב להתחיל משחק חדש, הטלאי פועל גם על משחקים שמורים. אבל כדי ששמות המדינות, המפעלים והקבוצות יופיעו בעברית - יש להתחיל משחק חדש. הטלאי וזמין להורדה דרך אתר הקהילה FMIsrael בלחיצה כאן.

למי שאינו מכיר את המשחק, מדובר בסימולטור הכדורגל המציאותי ביותר לפי טענת רבים, ובניגוד למשחקים כמו פיפ"א או פרו אבולושן, עיקר המשחקיות הוא לאו דווקא במהלך המשחק עצמו, אלא בניהול הקבוצה מצד המאמן.המשחק יוצא באופן שנתי למחשב האישי, וקיימת לו קהילה עצומה ומגובשת בארץ שכל שנה גוררת אליה עוד ועוד שחקנים שמתמכרים למשחק, מכיוון והוא דורש יכולת מחשבה חכמה, טקטית ועסקית מצד השחקן על מנת לשמור על הרמוניה ודינמיקה קבוצתית, לכל החלטה יכולה להיות השפעה שלמה על הקבוצה ותפקודה במהלך העונה.
הדפס