הקהל מאמין: בית"ר יכולה לזכות באליפות

"ליגת האוהדים": רוב האוהדים חושבים שבני יהודה ראויה לטופ 4

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.18 - 13:22
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים נאבקת על האליפות. בני יהודה בדרך להבטחת המקום בפלייאוף העליון. שתי הקבוצות נהנות מעונה שעולה על הציפיות, והערב (21:00) הן נפגשות במשחק המרכזי של המחזור ה-23 בליגת העל.

אז כשאנחנו בערך בנקודת השני שליש של העונה, אפשר לדבר ברצינות על המטרות של הצהובים-שחורים ושל הכתומים. לשם כך, התייעצנו עם המשתמשים ב"ליגת האוהדים" ושאלנו אותם אם בית"ר ירושלים היא עדיין מועמדת רצינית לאליפות, ואם בני יהודה מסוגלת לסיים במקום הרביעי שעשוי להוביל לאירופה.

בכל מה שקשור לקבוצה של בני בן זקן, לא פחות מ-73.1% מהמשיבים מאמינים שהיא מועמדת לגיטימית להניף את הצלחת בתום העונה – משהו שלא הרבה האמינו בו במחזורים הראשונים. אוהדי בית"ר עצמם אופטימיים במיוחד, כאשר 92% מהם חושבים שקבוצתם יכולה לזכות באליפות.

אוהדי הפועל באר שבע ומכבי תל אביב, שתי האלופות האחרונות בליגת העל והיריבות של בית"ר בצמרת, פחות מאמינים ביכולתה של בית"ר להתמודד איתם עד הסוף. 62.7% מאוהדי הצהובים השיבו שבית"ר מועמדת רצינית לאליפות, בעוד שבקרב אוהדי האלופה היו רק 57.3% תשובות חיוביות.

ומה בנוגע לשאיפות של בני יהודה לחזור לאירופה לראשונה מאז 2013? במקרה הזה, הדעות חצויות. 52.1% מהאוהדים נותנים לכתומים מהשכונה סיכוי לסיים במקום הרביעי. בקרב אוהדי בני יהודה עצמם המספר מזנק ל-93.4%, ומנגד רק 25.7% מאוהדי הפועל חיפה, שבוודאי מאמינים שקבוצתם תהיה בין 4 הראשונות בתום העונה, נותנים לקבוצה של יוסי אבוקסיס סיכוי שכזה.

ומה דעתכם?