פרסום ראשון: ראמל בראדלי סגר בהפועל י-ם

הזר המוערך סיכם את תנאיו אצל דרוקר, הדרומיים יפוצו בסכום של 75 אלף דולר. האדומים שומרים לעצמם האופציה להאריך את ההתקשרות בשנה נוספת, והשחקן יזכה לשדרוג משמעותי בשכרו. מקיימי יעזוב ברגע שהעסקה תושלם

רועי גלדסטון  25.01.12 - 10:43
עובר לאדום. ראמל בראדלי (אתר המנהלת)
עובר לאדום. ראמל בראדלי (אתר המנהלת)
פרסום ראשון

תחילת כתבה

בהפועל ירושלים מאסו בשרשרת ההפסדים שפקדה את הקבוצה ובהדחות מהמפעלים השונים, והחליטו לבצע מספר שינויים בסגל: גארד אשדוד, ראמל בראדלי, סיכם עקרונית בבירה והוא צפוי לשחק בבירה עד לתום העונה. לאחר שיושלם המהלך, דמיטרי מקיימי יעזוב, ומו"מ על עזיבה מתנהל גם עם ג'רוויס ורנאדו. 

במקביל, בירושלים יצאו להתרענן במחנה אימונים קצרצר ברודוס. שרון דרוקר ושחקניו יגיעו לאי היווני בעשירי לפברואר, ויערכו משחק אימון מול קבוצת קולוסוס המקומית.

כידוע, מאז עזיבתו של עודד קטש והגעתו של שרון דרוקר, הקבוצה לא הצליחה להתרומם. דרוקר, שאינו מרוצה ממצבת הזרים, מחפש דרכים לייצב את השורות והבוקר (רביעי) סוכמה בין ירושלים לאשדוד עסקה כמעט חסרת תקדים במונחים של הכדורסל הישראלי: ירושלים תפצה את אשדוד בסכום של כ-75 אלף דולר בשל הסכמתה של אשדוד לוותר על שחקן מוביל באמצע העונה. הסכום נחשב גבוה למדי, מאחר והעונה מסתיימת בעוד שלושה וחצי חודשים. בראדלי, המשתכר באשדוד כ-10,000 דולר לחודש, יקבל שידרוג משמעותי בשכרו.

החתימה הרשמית צפויה לקרות עוד היום, וירושלים שומרת לעצמה את האופציה להאריך את חוזהו של השחקן בעונה נוספת. על פי ההערכות, בראדלי אכן ימשיך גם בשנה הבאה, זאת מאחר ודרוקר הוא זה שבחר בו. גורם המצוי בפרטי העסקה אישר לאתר ערוץ הספורט את הדברים. מאשדוד נמסר: "אין תגובה". ברגע שהעסקה תושלם, דמיטרי מקיימי יעזוב את הקבוצה. זר נוסף שאמור להמריא מנתב"ג בקרוב, הוא ג'רוויס ורנאדו, שביקש לעזוב. בירושלים עדיין מקיימים עם ורנאדו משא ומתן בעניין, מתוך כוונה שהשחקן יפצה כספית את המועדון.

בנוסף, הירושלמים יגיעו ביום רביעי הבא לבסיס חיל האוויר בפלמחים. הקבוצה תערוך סיור בטייסת המסוקים במקום, ולאחר מכן תשתתף במשחק ראווה נגד נבחרת חיל האוויר. במשחק ינכח מפקד החיל עידו נחושתן. אם לא די במשחק אימון ובמשחק ראווה, האדומים ישתמשו במפגש הביתי מול ברק נתניה בראשון הקרוב כמשחק הצדעה לילדי "שלווה". מדובר במסורת שהמועדון פיתח בשנים האחרונות, כאשר ילדי שלווה ילוו את שחקני הקבוצה בטקס הצגת השחקנים וישירו את ההמנון. כל ההכנסות מהמשחק יועברו לטובת ארגון שלווה, שהוקם ב-1990 במטרה לדאוג לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

"שיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים הוא אחד הצדדים היותר יפים של נתינה ללא גבולות ואהבה ללא סייג. יש במלחה לב ענק וזה משהו שלא פוגשים כל יום", אמר סמנכ"ל שלווה אבי סמואלס, "בעינינו שיתוף הפעולה מייצג את הישראלי היפה, זה שנותן ולא מבקש תמורה. אני רוצה להגיד תודה ענקית".

יושב ראש הקבוצה, דני קליין, הוסיף: "צפוי לנו אירוע מרגש וחשוב. זו זכות גדולה שלנו לפעול רבות למען הקהילה ובפרט עבור ילדי שלווה. כולי תקווה שהמסורת תמשיך עוד שנים ארוכות. צפויה לנו חגיגה אמיתית ומרגשת במלחה".