מחאה הזויה ברמת גן: דן רומן רשם "גיא לוי" על המצח

השחקן לא השתלב ואמש שוחרר מהמועדון, היתה לו דרך ייחודית להביע את טענותיו כלפי המאמן. וגם, מי שוחרר בלילה והוחזר בבוקר?

זיו אברג'יל  14.01.14 - 14:36
דן רומן. רשם את דעתו
דן רומן. רשם את דעתו
תחילת כתבה

אחרי שזכתה בעונה שעברה בגביע המדינה וירדה לליגה הלאומית, נראה שהדברים בהפועל רמת גן מעט מסתבכים. הקבוצה של גיא לוי הדרדרה לחלק התחתון של הטבלה וסיר הלחץ מתחיל לעלות על גדותיו. אמש שיחרר המועדון את השחקן דן רומן וכעת מתגלים פרטים נוספים סביב הפרשה.

כאמור, רומן שוחרר לאחר שהוא והמאמן לא שידרו על אותו הגל. רומן לא התלבש בחודש האחרון, אך המשיך להתאמן עם הקבוצה. היום הוא הגיע לאימון, אך לא אושר להתאמן יחד עם הקבוצה לאחר שהודיעו לו על השחרור אמש, בתום ההפסד 2:1 להפועל קטמון. לפני מספר ימים מסתבר, נכנס רומן לחדר ההלבשה כאשר על מצחו רשום בשחור: "גיא לוי". השחקן עשה את המעשה מול עיניהם המופתעות של המאמן ויתר השחקנים. רומן סירב להגיב על הדברים.

בנוסף, מלבד דן רומן, המועדון הודיע אמש כי השחקן יניב לוזון משוחרר גם כן. אך כבר היום בבוקר המועדון חזר בו מההודעה וטען כי הדברים נעשו תחת השפעת העצבנות אחרי ההפסד. נראה שלוזון ימשיך לשחק בהפועל רמת גן עד לתום העונה. לאחר ההפסד, נכנס יו"ר הקבוצה, חזי ויטקובסקי לחדר ההלבשה וזעם על השחקנים: "אני אפסיק להיות נחמד אליכם, אולי לא תקבלו ממני משכורת בכל 8 לחודש כמו שעון. לא חייבים לכם כלום פה, אף אחד לא חייב לכם שקל אתם חיים כמו מיליונרים".

רמת גן נמצאת רק 4 נקודות מהמקום המוביל למבחנים בתום העונה. בשישי יש לאורדונים משחק חשוב מול אשקלון. הקבוצה של גיא לוי רוצה להתחזק בחלוץ והשם שעומד על הפרק הוא רן בן שמעון מבני לוד. כמו כן, המאמן רוצה להביא בלם במקומו של דניאל אדו.