הפעם זה רציני: קטמון והפועל י-ם על סף איחוד

הושג סיכום בין האוהדים ליוסי ליפקין שכבר התחייב לקנות את י-ם מידי סאסי. הקבוצה המאוחדת צפויה לשחק בלאומית החל מהעונה הבאה

זיו אברג'יל  10.02.14 - 11:01
בדרך לניצחון המיוחל. אוהדי קטמון
בדרך לניצחון המיוחל. אוהדי קטמון
תחילת כתבה

אחרי לא מעט נסיונות שכשלו, יתכן שבקרוב מאוד יושג האיחוד המיוחל בין הפועל ירושלים לקבוצת האוהדים של הפועל קטמון. לאחרונה הושג סיכום בין עמותת אוהדי קטמון לבין איש העסקים המתגורר במיאמי, יוסי ליפקין, שהתחייב לקנות את הפועל י-ם מידיו של יוסי סאסי.

האיחוד ייצא לדרך בשני תנאים: הראשון הוא כאמור שליפקין, כפי שהתחייב בפני האוהדים, יעביר לידיו את הקבוצה מידיו של יוסי סאסי. בנוסף הקבוצה, צריכה להגיע נקיה ללא חובות כשליפקין יהיה זה שיקח זאת על עצמו.

בנוסף, במוצאי שבת הקרובה יתקיים כינוס של עמותת אוהדי קטמון בו יצטרכו מובילי המהלך להעביר אותו ברוב של 75 אחוזים מבין המצביעים מתוך 480 חברי העמותה.

אם הכל יתנהל כמתוכנן הקבוצה אמור להתאחד ולשחק כבר מהעונה הבאה בליגה הלאומית. על פי המתווה המסתמן בוועד המנהל של הקבוצה שתקום יהיה לאוהדים רוב עם 4 נציגים. בנוסף יישבו בו גם יוסי ליפקין ועוד שני אנשי עסקים.

ליפקין התחייב בפני העמותה כי עד ה-30 באפריל הוא יחזיר את כל החובות. בקטמון יתקשו לחכות מעבר לתאריך הזה, בשל העובדה כי יצטרכו כבר להתחיל את ההכנות לקראת העונה הבאה.

יו"ר עמותת אוהדי קטמון ירון דוויק אמר לאתר ערוץ הספורט: "זה הניצחון הכי גדול של אוהדי הפועל ירושלים. השגנו את כל המטרות שרצינו לאורך כל הדרך. נכון שהדרך היתה ארוכה אבל זה שווה כל רגע".