דמאיו הציע לכפיר אדרי לנהל עימו את בני יהודה

פרסום ראשון: המגן ייפגש ביום ה' עם הבעלים ועשוי לעבור לתפקיד ניהולי

רועי זריהן  15.06.14 - 10:00
אדרי, יעבור לתפקיד ניהולי? (אריאל נובק)
אדרי, יעבור לתפקיד ניהולי? (אריאל נובק)
תחילת כתבה

משה דמאיו הציע לכפיר אדרי לנהל את בני יהודה לצידו החל מהעונה הקרובה - כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט. המגן, שיחגוג יום הולדת 38 באוקטובר, מעוניין להישאר בסגל ולעזור בניסיון לחזור לליגת העל, אבל רק ביום חמישי, אז ייפגש עם דמאיו, תתקבל החלטה לגבי עתידו.

במידה שאדרי יחליט בסופו של דבר לתלות את הנעליים, הוא יהפוך ליד ימינו של דמאיו בכל מה שנוגע לניהול המועדון. במהלך השנה הראשונה אדרי ילמד את רזי התפקיד, כשהתכנון לטווח הרחוק הוא שייקח על עצמו את תפקיד המנכ״ל - דבר שיפנה את דמאיו למשימות אחרות.

"כפיר אדרי הפך בשנים האחרונות לאחד השחקנים האהודים בקבוצה. אין אדם במערכת שלא אוהב ומכבד את כפיר ואנחנו נשמח שהוא יישאר במערכת בתפקיד ניהולי. אין לי ספק שהוא יעשה את זה על הצד הטוב ביותר״, אמר גורם בבני יהודה. אדרי הגיע למועדון משכונת התקווה לפני 6 שנים ושיחק למעלה מ-170 משחקים.

בעניין אחר, ביום חמישי יחזור דמאיו מחופשה בחו"ל, ואז יתחילו השיחות הרשמיות לגבי שחקני רכש שנמצאים כבר על הכוונת של המועדון. בקבוצה מעוניינים לראות את אלרואי כהן בכתום בעונה הבאה, כאשר בנוסף ינסו לצרף בלם. מאיר גבאי, אקס הפועל ניר רמת השרון, הוצע לאבוקסיס.