הפועל ירושלים ועירוני טבריה מחפשות מאמן

אלדד שביט מועמד לשני המועדונים, גם השמות של קובי רפואה וחיים בן דוד עלו כאופציות למועדון מהבירה

זיו אמויאל  17.12.14 - 19:58
רעננה תשחרר אותו? אלדד שביט (ארנון לוי - דאבל פס)
רעננה תשחרר אותו? אלדד שביט (ארנון לוי - דאבל פס)

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

המצב של הפועל ירושלים בתחתית הליגה הלאומית עדיין אנוש וקשה, אך את השמחה בחדר ההלבשה, לאחר ה-0:1 ביום שני על מכבי קרית גת מהצמרת, היה בהחלט קשה להסתיר.

לאחר התפטרותו של סלמן עמר מתפקידו כמאמן הקבוצה, הדריך את השחקנים עוזר המאמן, חיים (בנדה) בן דוד. אחרי השגת שלוש הנקודות, במועדון הירושלמי שוקלים להעניק לו את תפקיד המאמן הראשי בקבוצה.

גורם בקבוצה אמר לאתר ערוץ הספורט: "נכון לעכשיו, המועמדים האחרונים שלנו הם בנדה שעושה עבודה נפלאה ואנחנו מאוד מעריכים אותו, אלדד שביט עוזר המאמן של רעננה, וקובי רפואה. נמנה את המאמן המתאים לנו ביותר ואנחנו בוחנים את כל המועמדים, איתם שוחחנו מקצועית על הכל. בשבוע הבא תהיה החלטה".

בתוך כך, מועמדותו של אלדד שביט עולה באופן מפורש גם כאחד שעשוי להגיע בסופו של דבר לעירוני טבריה, שם מעמדו של המאמן הנוכחי, רפי בוסקילה, מתרופף לאחר ארבעה הפסדים רצופים. לאתר ערוץ הספורט נודע כי מי שמעכב נכון לעכשיו את מעברו של שביט לקבוצה מהכנרת, הוא לא אחר מאשר הבוס שלו, בעלי הפועל רעננה, אשר אלון.

אלון התייחס לסוגיית שביט ואמר לאתר ערוץ הספורט: "ראש עיריית טבריה, יוסי בן דוד, מפעיל עליי לחצים כבדים ומאוד רוצה שאשחרר את אלדד. אני מאוד רוצה שהקבוצות בצפון ובפריפריה בכלל יצליחו, אבל לאלדד יש חוזה אצלנו, ואנחנו לא נוותר עליו עד שרעננה תהיה בצמרת".

נכון לעכשיו, ישנה מחלוקת כספית בין מאמן טבריה, בוסקילה, לבין הנהלת המועדון, בדבר גובה הפיצוי שיקבל אם יתפוטר. ההנהלה מוכנה לשלם משכורת אחת ואילו המאמן הצעיר דורש שלוש.