שעריים פנתה לנעים. יחזיר תשובה עד ראשון

פרי הציע למאמן אשקלון חוזה לשלוש שנים. נעים: "ההחלטה היא לא קלה". גם דני גולן, פליקס נעים ואופיר חיים עלו כאפשרות במקומו של הוכנבוים

רז זהבי
רז זהבי  21.10.16 - 17:49

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

בזמן שהוא עובר ימים לא קלים ואחרי שרכבו הושחת, מאמן הפועל אשקלון, יובל נעים, ששוקל לעזוב את הקבוצה, קיבל הצעה לשלוש שנים ממכבי שעריים מהליגה הלאומית ושוקל אותה ברצינות, כך חשפנו היום (שישי) אחר הצהריים באולפן ערוץ הקיבוץ של הליגה הלאומית בערוץ הספורט.

נעים לא נכח באימון האחרון של הפועל אשקלון והוא נמצא בלחץ גדול. ישנו משבר אמון חמור בינו לבין הנהלת הפועל אשקלון והוא עצמו לא הסתיר את העובדה כי הוא עשוי לחפש דרך אחרת בכדורגל הישראלי. נעים אישר כי את הפרטים לפיהם הוא קיבל הצעה ממכבי שעריים לשלוש שנים וסיפר כי הוא מתכוון להתייעץ עם משפחתו ולהכריע האם הוא נשאר באשקלון או עוזב לשעריים עד יום ראשון בבוקר.

נעים ציין כי ההצעה של מכבי שעריים מכובדת ומחמיאה לו מאוד, שהוא נמצא ביחסים מצויינים עם ההנהלה, בראשות הבעלים אלדד פרי והמנהל המקצועי ניר קלינגר, כלפיו יש לו הערכה גדולה ושהוא שוקל את ההצעה ברצינות. המאמן גם ציין כי בעקבות פרסום הידיעה בערוץ הקיבוץ של הליגה הלאומית, הוא קיבל טלפונים משחקני ואוהדי אשקלון שביקשו ממנו להישאר למרות הימים הקשים שהוא עובר.

"זו החלטה לא פשוטה ולא קלה לנוכח האירועים האחרונים שעברתי בהפועל אשקלון", סיפר נעים עצמו. כך או כך, הנהלת מכבי שעריים תתכנס במוצאי שבת לישיבת חירום. במועדון קיימת תמימות דעים שצריך לזעזע את המערכת ולהחליף את המאמן ירון הוכנבוים ומלבד יובל נעים, שמות נוספים שמועמדים הם של דני גולן, פליקס נעים, ואופיר חיים, עוזרו של גיא לוזון בהפועל ת"א, שנמצאת ביחסים טובים עם שעריים. במידה והמועדון לא ימצא אלטרנטיבה ראויה, הוכנבוים יישאר בתפקידו.