משה סיני דחה הצעה לאמן את הפועל ת"א

כוכב העבר ל-"מגרש פתוח": "רוצה להיות מנהל מקצועי". המועדון לדגני: "נשמור על החוזה שלך בלאומית"

רז זהבי ושירי אלג'ם  23.05.17 - 16:28
תחילת כתבה

החיפושים אחר מאמן חדש להפועל תל אביב עדיין נמשכים, כשהמטרה היא להחתים מאמן עתיר ניסיון. משה סיני, כוכב העבר של המועדון, אישר היום (שלישי) כי דחה הצעה מהאחים ניסנוב וכי אין בכוונתו לאייש משרה זו. סיני מצטרף בכך ליוסי מזרחי שסירב לאדומים ואלון חזן, שמסר לאנשי המועדון כי הוא מחוייב לנבחרת הנוער.

סיני אמר בשיחת טלפון ל-'מגרש פתוח': "אני רוצה לעשות משהו מקצועי. להתוות את הדרך שלי, לא לשבת במשרד. הדבר שאני הכי אוהב זה הפועל ת"א, אם זה יתאפשר, אני אשמח להוביל את המועדון לקדמת הבמה בצורה שפויה".

סמל המועדון הוסיף: "הייתי מאמן בהפועל ת"א ובתקופה שאימנתי הגענו לאירופה ועשיתי הרבה דברים וזה לא היה משהו שאנשים העריכו. אני רוצה להיות אחד שיגרום למועדון הזה להיות מכובד בכדורגל הישראלי. אם אני אצטרך להיות מאמן של ניצחון, הפסד אז זה לא מדבר אליי. מעדיף להיות מנהל מקצועי".

ראשי הפועל ת"א נפגשו אתמול עם אוראל דגני והבהירו לו: "אנחנו נעמוד בכל החוזה שלך בעונה הבאה בליגה הלאומית, אנחנו רוצים שתישאר". כידוע, הבלם הוא אחד מתוך חמשת השחקנים בקבוצה שמחזיקים בחוזה לשנה הבאה.

כבר אחרי משחק סיום העונה מול הפועל רעננה כשהירידה לליגת המשנה הפכה לרשמית, במועדון סימנו את דגני כשחקן שמבחינתם הם ינסו להשאיר. מבחינה כספית, לבלם ולקפטן אביחי ידין יש את החוזים הגבוהים ביותר, והעלות למועדון של שני החוזים הללו מוערכת ב-כשני מיליון שקלים וחצי. אך כאמור מבחינת אנשי ניסנוב העניין הכלכלי לא יעמוד בדרכם. גם לקבוצות אחרות הבהירו אנשי המועדון כי דגני לא למכירה, אך מחכים לתשובה סופית שלו.

אגב, המנכ"ל זאב גרינברג סיפר ל"מגרש פתוח" כי הם יעמידו את התקציב הגדול ביותר אולי אפילו בתולדות בליגה הלאומית, שינשוק ל-15 מיליון שקלים.