איווניר: "לא אופטימי לגבי ספורי. נתחזק בעוד שחקן"

ניצחון בכורה לאיווניר בהפועל: "מאוכזב מהמחצית השניה"

רן מלובני
רן מלובני  08.08.17 - 22:41
תחילת כתבה

שיחררה לחץ. אחרי שלא הרשימה במשחק הראשון בגביע הטוטו, הפועל ת"א התפוצצה הערב (שלישי) ודרסה 1:4 את בני לוד בתצוגה שסיפקה נקודה לאופטימיות אצל הקהל האדום. ג'וזף גנדה, מוטי ברשצקי, דנילו לופס ועידן כהן הבקיעו, כשגם שער מצמק של מעוז סמיה לא השאיר טעם חמוץ עבור האדומים. אחרי המשחק, מוטי איווניר היה מרוצה, אך גם ביקר את חניכיו על כך שהורידו את הרגל מהגז.

"התחלנו את המשחק בצורה טובה, וזה גרם לנו לשחק בצורה משוחררת", איווניר סיפר בסיום, "אני קצת מאוכזב כי אחרי שירדנו למחצית ב-0:4, אין שום סיבה להוריד רגל מהגז. רצינו ליהנות מהמחצית השניה, ולא נהנינו, אבל העיקר שניצחנו. זה ניצחון שחשוב למועדון, לאוהדים ולשחקנים. כזה שנותן לאוהדים תחושה שיש קבוצה טובה".

לאחר מכן, המאמן האדום התייחס לאמירה של אחד מהבעלים, זאב גרינברג, שטען שקיים סיכוי גדול שהאדומים לא יעפילו לליגת העל: "הוא אמר דבר נכון, אי אפשר להבטיח שנעלה ליגה, מה שקובע זה איך שנגיע למשחקים. יש לנו קבוצה טובה ושחקנים טובים. אנחנו נהיה חייבים להיות חזקים בצד המנטלי".

בסיום איווניר התייחס להמשך בניית הסגל האדום לקראת העונה הבאה: "רמזי ספורי? זה לא הולך לכיוון שרצינו. יחד עם זאת, אני מעריך שנתחזק בעוד שחקן אחד".