$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שמו הולך לפניו: זידאן חולם על ליגת העל

חלוץ רמה"ש הפך למלפפון חם ומה הקשר למהראן ראדי? ראיון

פאדי מוסטפא  20.05.18 - 17:59

רמת השרון מצליחה לשרוד את העונה בלאומית, ובמשחק האחרון היא הביסה את נשר 0:5, כאשר פאדי זידאן כבש צמד. בסך הכל החלוץ סיפק העונה 11 שערי ליגה, והפך לסגן מלך השערים בלאומית. כעת זוכה השחקן בעל השם המחייב להתעניינות מקבוצות בליגת העל, לשם הוא מכוון בכדי למצות את הפוטנציאל הטמון בו.

החלוץ בן ה-24 שהחל את דרכו בנוער של הפועל חיפה, בילה מרבית הקריירה ברמת השרון בליגת העל ובלאומית. בין לבין גם לקח חלק בליגה הפלסטינית, שם השתתף בטורנירים עולמיים ואף הספיק לשחק ולכבוש נגד עיראק ואיראן.

"נסעתי לעיראק, לאיראן ולהמון מקומות באסיה", סיפר פאדי זידאן בראיון. "הנסיעה שלי ושל עוד שחקנים ערבים מהארץ נעשתה בזכות דרכון פלסטיני שהנבחרת הפלסטינית הנפיקה לנו. אני זוכר שיום אחד הגענו לאיראן, ואיך שנחתנו בטהרן התחיל הבידוק הביטחוני. עיכבו אותי מספר דקות, ממש פחדתי כי החזקתי ביד דרכון פלסטיני ובתיק על הגב היה הדרכון הישראלי. התחלתי להתפלל שרק לא יפתחו את התיק. כעבור דקות שיחררו אותנו והכל נגמר בשלום".

מה הדבר שלא תשכח מרמת השרון?
"בסך הכל היו לי המון חוויות והישגים במקום הזה, אך דבר אחד לא אצליח לשכוח בחיים שלי. הייתי שחקן נוער ברמת השרון והם רצו שאני אטוס איתם למחנה אימונים בסופיה. הגעתי לנמל התעופה לפני כולם, ממש התלהבתי שבחרו בי כשחקן נוער לטוס עם הבוגרים ולהשתלב איתם".

"רגע לפני העלייה למטוס, ניגשו אלי חברי ההנהלה ואמרו לי: 'שמע פאדי, או שאתה חותם איתנו על חוזה ל-5 שנים כשחקן רמת השרון וטס איתנו למחנה האימונים, או שאתה נשאר כאן בארץ במידה ואינך חותם'. הייתי בן 18, לא הבנתי למה הם עושים לי את זה? בסוף סירבתי, ולא חתמתי. נשארתי בארץ ועשיתי את הדרך חזרה הביתה. הייתי בהלם מההתנהגות הזו. הייתי ממש צעיר ולקחתי קשה ללב".

כשנשאל מי המודל לחיקוי שלו, בחר החלוץ בשני שחקנים שכמוהו עשו את הדרך מלמטה, ואף עשו את הפריצה בגיל מאוחר יחסית. "אני שואף להיות כמו ערן זהבי, השחקן שהגיע מרמת השרון ועשה את הדרך לפסגה. הוא התחיל כאן כמוני, ותראו איפה הוא היום. השחקן השני הוא מהראן ראדי, שגם פרץ מהליגה הלאומית. הוא סמל לקפדנות ולמצוינות, לזכות ב-6 אליפויות ברצף זה חלום שרק ראדי היה יכול להגשים. הוא גאווה לכל שחקן ערבי".

עם סיום העונה הופך פאדי זידאן לשחקן חופשי, וכעת הוא בוחן אופציות מליגת העל, כאשר במקביל נבדקת אופציה לשחק מעבר לים. "יש לי שתי הצעות מליגת העל, אבל אני לא ממהר לחתום. קצת קשה להחליט, במיוחד שבסוף החודש אני טס לחול להתרשמות".

לפני שבועיים התחתנת, מברוק! איך זה מסתדר עם כדורגל?
"אשתי הטרייה יודעת בדיוק מה הם חיי שחקן כדורגל. כשאני מנצח היא הראשונה לשלוח לי הודעה, וכשאני מפסיד היא מרגיעה אותי ומעודדת אותי. היא לא ממש מקבלת את הרעיון שאני אשחק בחו"ל ואעזוב הכל כאן, אני חושב שאשכנע אותה כשתהיה הצעה מפתה".

פאדי זידאן בטוח שהוא מתאים לליגת העל. כבר בינואר גילתה מכבי ת"א עניין בו, ונציג הקבוצה נכח ביציע רמת השרון בכדי לעקוב מקרוב אחריו. כעת כשהקשר הדוק יותר בין שתי הקבוצות, ויש מסגרת לשיתוף פעולה דוגמת מה שקורה בין מכבי ת"א ובית"ר ת"א/רמלה, לא מן הנמנע ששמו של פאדי זידאן יעלה שוב אצל הצהובים.

החלוץ מסכם את העונה בתחושת החמצה, בשל העובדה שהוא לא משחק בעמדה אותה הוא אוהב. "אני חלוץ 9, בעמדה זו אני יעיל יותר, אך לצערי לא שיחקתי שם מספיק. אם היו נותנים לי לשחק איפה שאני הכי אוהב, אני בטוח שהייתי מגיע ל-20 שערים, אבל בהחלטות של מאמן אני לא מתערב".

למי אתה הכי אסיר תודה?
"לחלום שלי יש שותף, אבא שלי. אני חולם להגיע לרמות הגבוהות ביותר. מגיל 6 אבא מלווה אותי, לכל משחק וכמעט לכל אימון. הוא ממש גאה בי, ואני רוצה להחזיר לו על כל רגע שהיה לצדי. כששיחקתי בליגה הפלסטינית נסענו עם קבוצת ואדי אלניס למשחק נגד אל ג'זירה הירדנית. הופתעתי לגלות שאבא ביציע מעודד אותי. הוא ממש נסע לירדן, וזה השאיר אותי עם דמעות כל המשחק".

כמו שאר השחקנים גם פאדי זידאן מבין שהזמן רץ מהר, והוא חייב לתכנן את העונה הבאה בהקדם. "מאמין שתוך שבועיים אדע בדיוק איפה אשחק בעונה הקרובה. אני שחקן לגיטימי בליגת העל".