"לא יכולתי לישון כל הלילה אחרי הטעות"

זועבי ל"5 באוויר". צפו בשער שמסעיר את הליגה הלאומית

רז זהבי
רז זהבי  30.04.19 - 15:45

תגיות: מהדי זועבי

תחילת כתבה

התחתית בליגה הלאומית בוערת, ואתמול (שני) ראינו עוד מחזור של הכרעות, כשכל טעות, קטנה כגדולה, עלולה לחרוץ את גורל הקבוצות. בשעות האחרונות הרשתות החברתיות גועשות בעקבות שער הניצחון של הפועל ראשון לציון מול אחי נצרת, שנבע מטעות קשה במיוחד של שוער הירוקים, מהדי זועבי, שנחשב מהשוערים המובילים והכשרוניים בליגה הלאומית.

במצב של 0:0 השוער הוציא כדור מתיבת החמש, אל עבר גיל יצחק, שניצל זאת כדי לכבוש שער שהעלה את הכתומים מעל הקו האדום. ברשתות החברתיות הופנו ביקורות כלפי האירוע והטעות הקשה, שעלול להכריע את גורל מאבק ההישרדות, אך בקבוצתו של זועבי לא נותנים לזה להשפיע עליהם. 

למרות הביקורות הקשות, אחמד חילו, האיש החזק באחי נצרת, סיפק גיבוי מלא לזועבי: "אנחנו לא מפקפקים במהדי זועבי, אלא עומדים מאחוריו. מדובר רק בטעות קשה בשיקול הדעת, אני משוכנע שאין כאן דבר מעבר לזה".

זועבי התראיין ל-"5 באוויר" וסיפר על היממה הלא פשוטה שעברה עליו: "לא יכולתי לישון. לא הפסקתי לחשוב על מה שהיה. אבא שלי אמר לי בעבר שלא משנה מה קורה לי בקריירה, לא לתת משחק לאף אחד. אין כזה דבר אצלי. רציתי מכוונה טובה למסור כדור לקפטן אמג'ד סולימן. זו טעות שלי, אבל אין לזה שום קשר ללתת את המשחק. נכנסתי למקצוע הזה ובחיים לא אמכור את הקבוצה שלי. לא ארק לצלחת שממנה אני אוכל".