מוגרבי יאריך חוזה בבני סכנין ויושאל

ישאר בליגת העל? החלוץ יעזוב עם אופציית רכישה. הפועל ת"א בתמונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.05.19 - 10:51

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

בשבועות האחרונים מתקיימות שיחות בין פיראס מוגרבי להנהלת בני סכנין בנוגע לעתידו. הקשר, שנעדר מחודש נובמבר מהמגרשים, ישוב בקרוב לאימונים והבהיר כי הוא מעוניין לשחק בליגת העל ולא בליגה הלאומית, למרות שהוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה. תחילה הקבוצה מהמגזר דרשה 600 אלף ש"ח עבור כרטיסו, אבל לערוץ הספורט נודע על מתווה חדש, שיכול להקל על שובו לליגת העל.

נציגו של השחקן, עו"ד שרבל ג'ובראן נפגש עם מוחמד אבו יונס. יו"ר סכנין דרש כי מוגרבי יאריך את חוזהו במועדון, דבר שייתן פתח להשאלה עם אופציית רכישה. הקבוצה מהמגזר תדרוש כ-200 אלף ש"ח עבור השאלתו לעונה כשמחיר הכרטיס ינוע בין מיליון ל-1.5 מיליון ש"ח, כאשר דמי ההשאלה יופחתו מסכום המכירה.

בסכנין מקווים שעונה טובה של מוגרבי בליגת העל תעשיר את קופתה ובכל מקרה הוא ישוב למועדון בעונה הבאה, שרוצה לשוב לליגה הבכירה. למרות שתחילה סברו שמוגרבי יסייע לסכנין להעפיל לליגת העל, מבינים כי השחקן נחוש לא לשחק בלאומית.

כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, הפועל תל אביב פנתה לשחקן והיא צפויה להיכנס למו"מ. גם הפועל חיפה והפועל חדרה הביעו התעניינות בשחקן, כשההוצאות המיידיות נמוכות משציפו.