ראובן עטר לחמש באוויר: "לא האמנתי שאחזור לאמן"

מאמנה החדש של בני לוד ישאיר אותה בליגה? "אחרי השעמום הזה, רעב להצליח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.20 - 18:40
תחילת כתבה

כשנתיים וחצי מאז עמד על הקווים בפעם האחרונה, אתמול (רביעי) מונה ראובן עטר למאמנה של בני לוד מהליגה הלאומית. המאמן התראיין היום ל"חמש באוויר" והצהיר: "הולך להיות מעניין".

כבר חשבנו שלא נראה את עטר שוב על הקווים, לאחר שבתפקידיו האחרונים פחות הצליח, המאמן בא להוכיח שעדיין יש לו את זה. עטר הגיע לאחר שאת התפקיד האחרון שלו ביצע במחלקת הנוער של בית"ר נס טוברוק. עטר סיפר על המהירות בה הדברים קרו: "אתמול פנו אליי אחר הצהריים, נפגשנו ובערב כבר סגרנו על התפקיד. היום כבר עשינו אימון ראשון ונהנתי מאוד".

החזרה לקווים אינה דבר של מה בכך. עטר עצמו טען שלא האמין שיחזור לאמן בקרוב והוסיף שהכל הגיע לו בהפתעה: "הייתה לי תקופה מהנה בטוברוק, אבל בסוף זה התפקשש בגלל כסף. הגענו כבר למקום לא טוב". המאמן נשמע בטוח לקראת תפקידו החדש והמאתגר, בעיקר לאור מצבה של בני לוד בטבלה: "ישבתי עם אנשים לפני, אני מודע למצב. בכל זאת אני בתחום האימון כבר 15 שנים".

כאמור, עטר קיבל משימה לא פשוטה בכלל, כאשר קבוצתו החדש במרחק שלוש נקודות בלבד מהמקום המוביל לליגה א'. "ברור שזה לא אידיאלי", עטר שיהיה המאמן החמישי העונה של בני לוד הוסיף: "אנחנו באותה צלחת ומה שיקרה איתם זה מה שיקרה איתי. המצב מאוד קשה בליגה כרגע. הולך להיות מעניין, לא פשוט ועם הרבה מתח. כל הפלייאוף התחתון יהיה קשה. לא רק לנו".

מבחינת הרושם הכללי שקיבל עטר מהיום הראשון שלו בעבודה, המאמן הטרי נשמע יחסית רגוע: "יש הרבה שחקנים ששיחקו גם בליגת העל, התרשמתי גם מהבעלים, בולט לי שהבנאדם רוצה לראות שאנשים באים לתת את המקסימום ובאים לעבוד וזו המטרה".