הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שופט נמצא חיובי, המנהלת: אין סכנה לקיום הלאומית

רק צוות השיפוט יישלח לבידוד. על הקבוצות אין חובה שכזו. שובץ לסכנין נגד רמה"ש. יו"ר האורחת הבהיר: "אף שחקן לא דיווח על תסמינים"

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  09.06.20 - 20:04
דאגה בכדורגל הישראלי: דור תמיר, השופט הרביעי ששובץ למשחק הלאומית בין בני סכנין לעירוני ניר רמת השרון, נמצא חיובי בבדיקת קורונה ונשלח לבידוד, כמו גם יתר חבריו לצוות השיפוט. המשחק נערך לפני שמונה ימים. למרות האירוע המדאיג, במנהלת הליגות הבהירו: "אין סכנה לקיום הליגה".

השופט נכח עם חברתו במפגש חברתי, בו נכח גם נשא קורונה. כל מי שהיה באותו מפגש נבדק, והוא נמצא חיובי. ברגעים אלה הוא חש בטוב. השופט הינו שופט ליגה א', שבמשחק הנ"ל שימש כאמור כשופט רביעי.

חשוב לציין כי ההתאחדות לכדורגל שוחחה עם משרד הבריאות, ועל הקבוצות כרגע אין חובת בידוד וגם לא חובה להיבדק. השופט ושני הקוונים, כאמור, נכנסו לבידוד ונשלחו לבדיקת קורונה בעצמם - תוצאותיה טרם הגיעו. גם הם חשים בטוב.

מאיגוד השופטים נמסר בתגובה: "העניין דווח מיידית לכל הגורמים הרלוונטיים ולמשרד הבריאות. כרגע ההנחיה היא שרק צוות השיפוט נשלחו לבידוד והם נשלחו לבדיקות קורונה. ההשפעה כרגע על המעגל הראשון בלבד ולא מעבר לזה. אם משרד הבריאות ינחה הנחיות חדשות נפעל בהתאם”.

בתגובה לאירוע, יו"ר עירוני ניר רמה"ש מאיר הדדי הרגיע: "אנחנו מופתעים, אף אחד לא עידכן אותנו. מחכים לשמוע פרטים נוספים. כרגע אף אחד מאנשי הצוות והשחקנים לא התלונן על תסמינים כלשהם. מקווים שכולם בריאים".