הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעד חדש: אחי נצרת במו"מ לצירוף ראדי

הקשר המעוטר עשוי לחזור ללאומית וביקש זמן לחשוב על ההצעה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.11.20 - 17:52
תחילת כתבה

אחת ההחתמות המרשימות בליגה הלאומית עשויה לקרום עור וגידים בקרוב. לאתר ערוץ הספורט נודע הערב (חמישי) כי אחי נצרת הגישה הצעה רשמית למהראן ראדי. הקבוצה מהלאומית מעוניינת לצרף את הקשר בן ה-38 ופתחה עמו במו"מ. במועדון טוענים כי ראדי הבטיח תשובה תוך שבועיים והוא עדיין ממתין להצעה מליגת העל.

בהנהלת אחי נצרת ביקשו מאחמד עאבד לשכנע את ראדי לחתום במועדון ולהצטרף לקבוצה של אדהם האדיה המדורגת במקום השביעי, מרחק שתי נקודות מהפסגה. מלבד עאבד, באחי נצרת משחקנים סכנין רבים בעלי עבר בליגת העל: יובל שבתאי, גד עמוס, אלון בוזורגי, עלי כנענה, איאד חוטבא ואנס דאבור.

המשחק הרשמי האחרון של ראדי היה לפני ארבעה חודשים ואחרי העלייה של בני סכנין לליגת העל, במועדון לא מצאו לו מקום, על אחת כמה וכמה עם החתמתו של בירם כיאל. כעת, באחי נצרת מבטיחים לו מענק עלייה שמן וגם הזדמנות להוביל את הקישור של הקבוצה הנחושה.

ראדי הוא אחד השחקנים המעוטרים בכדורגל הישראלי והיה שותף לשלוש אליפויות רצופות של מכבי תל אביב ומיד לאחר מכן לשלוש רצופות של הפועל באר שבע. אחי נצרת תהיה קבוצתו העשירית בקריירה אחרי הפועל מג'ד אל כרום, מכבי כפר קנא, הפועל אשקלון, מכבי הרצליה, בני יהודה, הפועל עכו, מכבי ת"א, הפועל ב"ש ובני סכנין.

אקס מ.ס. אשדוד וסקציה נס ציונה, בן אל אדרי חתם באחי נצרת. הבלם בן ה-23 נכנס לרוטציה של האדיה.