הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכוער: עימות אלים בין אוהדי נצרת לר"ג

צפו: תומכים של הירוקים פרצו למגרש ופגעו באנשי אבטחה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.04.21 - 18:04
תחילת כתבה

למה דברים כאלה חוזרים על עצמם בכדורגל שלנו? אחרי ההפסד של אחי נצרת 2:1 להפועל רמת גן, שקבע היום (שישי) כי האורדונים הבטיחו את מקומם בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית, נרשם אירוע מכוער ביותר שכלל אלימות פיזית קשה.

אוהדי אחי נצרת פרצו למגרש אחרי שריקת הסיום ושניים מהם הרביצו בעוצמה לאוהדים של היריבה וכן לאנשי האבטחה, כולל זריקת כיסאות. כמו כן, צלם של ערוץ הספורט הופל עם המצלמה ע"י 4 שחקנים של נצרת, לאחר שהם איימו עליו לא לצלם את האירועים.

כמו כן, גורמים שונים שהיו מעורבים באירועים דיווחו כי אחד מאנשי צוות השיפוט הותקף, אך יריב טפר מנכ"ל איגוד השופטים מסר בתגובה שאף אחד מהשופטים לא נפגע. אמג'ד סולימן, שלא שיחק, הרגיע את אוהדי נצרת. תגובת אחי נצרת: "בשום פנים ואופן שופט לא הותקף".

שופט המשחק אבירם מטמון יציין כי העימות החל לאחר שערן ברנשטיין, שופט איזור וחבר וועד השופטים, שהוא גם אוהד של ר"ג וישב ביציע בזמן המשחק, ירד למגרש והתגרה לכאורה באנשי נצרת.

צפו בעוד זווית מהאירוע >>>

תגובתו של ערן ברנשטיין: "אני לא פעיל כשנתיים כשופט ומשמש כיום כמנהל חדשנות וחבר הנהלה בהפועל רמת גן גבעתיים. אני שנים במגרשי הכדורגל ומחיי לא נתקלתי בהתנהגות אלימה כזו, בשנאה בעיניים וחיפוש אחר קורבן אקראי ללא קשר לאירוע וללא כל מגע קודם".

"אחרי המשחק ירדתי לדשא, חגגתי עם השחקנים והאוהדים. ראיתי את החבר'ה של אחי נצרת באים בצורה מאיימת לעבר השחקנים וכאילו מחפשים עם מי לריב. אמרתי לאבטחה 'למה יש פה כל כך הרבה אנשים?', הייתה לי תחושה שיהיה בלאגן. הייתי עם כובע מצחיה אדום וכנראה בולט כאיש רמת גן אבל לא שחקן, על פניו קורבן קלאסי לפירוק העצבים".

"כמה רגעים לאחר שביקשתי מאנשי האבטחה לעשות סדר, ראיתי כי אנשי אחי התחילו לדבר עליי ואפילו שחקן פנה אליי בצורה מאיימת. בחרתי ללכת מהאזור כדי שלא יתפתח משהו לא טוב. הלכתי לצד השני של המגרש ופתאום רץ אליי מישהו מנצרת. הוא בא בצורה מאיימת, התחלתי לרוץ לכיוון היציע כי הרגשתי שהולכים לעשות בלאגן. הוא נתן לי בעיטה חזקה מאחורה, עפתי על הרצפה ונהייתה מהומה גדולה. הלכתי לאחר מכן לטיפול רפואי והתגלה כי יש לי שבר ביד וגיבסו לי אותה".

"אני מקווה כי ההתאחדות לכדורגל תעניש את מועדון אחי נצרת והקהל האלים שלה בחומרה. אין מקום לאירועים כאלו בכדורגל הישראלי".