"עושים לחתוכה רצח אופי, הכדור פגע בחומה"

כובש השער המדובר יצא להגנתו של השוער, שהגיש תלונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.05.21 - 09:00
תחילת כתבה

שריקת הסיום למחזור הנעילה בליגה הלאומית נשמעה - ותיבת הפנדורה נפתחה. אייל ברקוביץ', מבעלי הפועל פתח תקווה, שירדה לליגה א' בתום המשחקים, דרש לחקור את השער השני שספגה מ.ס. כפר קאסם מול הפועל אום אל פאחם, שער שהוריד רשמית את המלאבסים לליגה השלישית.

כעת, צליל חתוכה, שוערה של כפר קאסם שנמצא במוקד הסערה, הגיש תלונה במשטרה בעקבות איומים שהוא סופג החל מאמש (שלישי). שחקני כפר קאסם, המאמן שלומי דורה והבעלים של המועדון חיזקו את חתוכה, שגדל בהפועל פתח תקווה ונחשב לאחד השוערים הטובים בליגה הלאומית כבר שנים.

מי שעוד יצא להגנת חתוכה הוא הכובש של אותו שער מדובר, איתי טאקו. "עושים לצליל חתוכה עוול. הכדור פגע בשחקן הגנה,  אם הוא לא היה פוגע בחומה אז חתוכה היה עוצר. אחרי המשחק הוא בכה בלי סוף. מה שעושים לו זה רצח אופי, פוגעים בו סתם ואני לא מכיר אותו בכלל", אמר שחקנה של הפועל אום אל פאחם.

בתוך כך, שופט המשחק, ארז פפיר, טרם התבקש על ידי מנהלת הליגה לומר את גרסתו בעניין. עם זאת, בדו"ח שהגיש השופט הבכיר להתאחדות נרשם השער לטובתו של טאקו ולא כשער עצמי. באיגוד הסבירו כי הייתה נגיעה של החומה, אך לא מדובר במקרה קלאסי של שער עצמי.

צפו בדברים הקשים של ברקוביץ'>