הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מעדיף את עטר על זהבי, הוא מזוהה איתנו"

אברמוב על חזרת החלוץ: "השראה מבופון שחתם בפארמה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.21 - 17:26

אלירן עטר סגר הבוקר (חמישי) מעגל, כששב אחרי 11 שנים לקבוצת נעוריו בני יהודה, שבה חתם על חוזה לשנתיים. בראיון ל-"5 באוויר", סיפר בעלי הקבוצה מהשכונה כיצד נרקם הרעיון להחזיר את החלוץ הוותיק: ""זה התחיל מזה שיום אחד, בשעות הערב, ראיתי באינטרנט שג'אנלואיג'י בופון חתם בפארמה שבליגה השנייה, ושם הוא הולך לסיים את הקריירה. אמרתי לעצמי אז שאני חייב להביא את עטר, לסגור מעגל בלאומית".

"זה לקח זמן כי מדובר בעלויות שכר מטורפות", המשיך אברמוב. "ועטר היה צריך להחליט שהוא יורד לליגה השניה. ברגע שזה הוחלט, זה קרה מהר. היו לו הצעות בליגת העל בוודאות. הייתה קבוצה אחת שנתנה לו הצעה לשנה עם אופציה לעונה נוספת, אם הוא משחק אחוז מסויים של משחקים. ברגע שהוא החליט שהוא רוצה לבוא לבני יהודה, הדרך העיתה סלולה. היה מו"מ כספי, בסוף הסתדרנו וזה מה שחשוב. אין מענק עלייה".

ומה בנוגע לשאיפות העלייה של בני יהודה? "ברגע שהתקציב של בני יהודה הוא פי חמש מכל קבוצה אחרת, היא צריכה לעלות. אבל אם השחקנים לא יהיו מחוייבים, לא נעלה. הוא גדל בשכונת התקווה, הוא מזוהה עם בני יהודה. אם היית שואל אותי אם להביא את ערן זהבי או את אלירן עטר, הייתי מעדיף את עטר כי הוא מזוהה עם הקבוצה".

לסיום, הבעלים התייחס גם לקהל הכתום: "רוב האוהדים בבני יהודה טובים, אוהבים את הקבוצה ורוצים את טובתה. עכשיו אנחנו מקבלים תגובות טובות, אבל יכול להיות שבמחזור החמישי שוב נקבל תגובות רעות. זה בסדר, אני לא מתרגש מזה".