הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דקה מסנסציה: 1:1 בין בני ריינה לאטאלנטה

צפו: העולה הטרייה ללאומית ספגה בדקה ה-91. סלים עמאש כבש (28)

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.07.21 - 19:16
תחילת כתבה

כל כך קרוב. בני ריינה סיימה ב-1:1 במשחק האימון מול אטאלנטה האיטלקית. העולה הטרייה לליגה הלאומית, שהגיעה כאנדרדוגית מובהקת מול הקבוצה שסיימה במקום ה-3 בסרייה א', הוליכה למשך 63 דקות, עד שספגה את השוויון בדקה ה-91 מרגלי אברימה קולי.

אחרי החמצה של חוליו סזאר, סלים עמאש היה זה שהעלה את ריינה ליתרון מפתיע בדקה ה-28. למרות שליטה איטלקית, הקבוצה הצנועה מישראל הצליחה לשמור על רשת נקייה למשך רוב שלבי המשחק, אך כאמור לבסוף נכנעה ללחץ של אטאלנטה וספגה את השוויון בתוספת הזמן.

הקבוצה של ג’אן פיירו גאספריני, שסיימה את העונה שעברה במקום השלישי בסרייה א', הפכה בשנים האחרונות לאחת מהקבוצות החזקות באיטליה ולחברת קבע בליגת האלופות. עם ממוצע של 94 שערים בעונה בשנתיים האחרונות באחת הליגות הקשות בעולם, קשה היה להאמין שהיריבה שהעפילה ללאומית זה עתה מליגה א' תצליח לסיים בתוצאה כה מכובדת מול סוללת הכוכבים מברגאמו.

אטאלנטה: פרנצ’סקו רוסי, חוסה לואיס פלומינו, ארקדיוש רקה, בראט ג’ימסיטי, נאדיר זורטאה, אנריקו דל פראטו, אלכסיי מיראנצ’וק, ג’אקופו דה ריבה, יוסיפ איליצ’יץ’, אברימה קוליי ורוברטו פיקולי.

בני ריינה: גולן אלקסלסי, חסן חילו, נמיר אגא, יעקוב אבבה, נאאל חוטבא, אשרף רבאח, מתנאל טדסה, אייסאק נורתי, ריף מסיקה, סלים עמאש וחוליו סזאר.