הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הגיע הזמן: איצטדיון חדש יוקם בכפר סבא

"לויטה" יהרס, המתקן החדש שיבנה בסמוך צפוי להכיל כ-10,000 מקומות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.22 - 11:49
יהרס בקרוב. איצטדיון לויטה
יהרס בקרוב. איצטדיון לויטה

הגיע הזמן. ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, הודיע היום (רביעי) במסיבת עיתונאים מיוחדת שאיצטדיון חדש צפוי לקום בעיר במקומו ובשטחו של איטדיון "לויטה", שיהרס. לפי דבריו של סער, האיצטדיון החדש צפוי להכיל כ-10,000 מקומות.

על פי התוכנית, בסמוך לאיצטדיון "לויטה", וככל הנראה גם קצת על שטחו, יוקם משטח האיצטדיון החדש. האיצטדיון צפוי להיות מוקף ביציעים מכל ארבעת צידיו. התכנון מדבר על אצטדיון ברמה אירופאית עם שטחי מסחר כמו בערים הגדולות באירופה. לצידו ייבנו מגרשים למחלקת הנוער ויוקם חניון תת קרקעי ענק. על שאר השטח, מתוכננת לקום שוכנת מגורים חדשה.

איצטדיון "לויטה", שקרוי מאז שנת 2000 על שמו של יאיר לויטה, שהיה יו"ר הפועל כפר סבא במשך 30 שנים, הוקם עוד משנות ה-60 של המאה הקודמת, אך נחנך רק באוקטובר 1986. האיצטדיון המיושן ידוע בעיקר בריחוק של כר הדשא עצמו מהיציעים, אקוסטיקה טובה ותנאים לא נוחים. אוהדי הקבוצה מייחלים במשך שנים רבות לאיצטדיון חדש, ונראה שהסאגה סוף סוף הגיעה לסיומה.

דבריו של רפי סער בנוגע להקמת האיצטדיון החדש:  "לעיר עם קבוצה שראויה לליגת העל, מגיע אצטדיון ראוי. מיום כניסתי לתפקיד לפני 3 שנים, הבטחתי שנקים אצטדיון ראוי בעיר כפר סבא והיום החלום מתחיל להתהוות, זהו צעד חשוב להמשך הפרויקט".