הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פלס נקנס והתנצל, יישאר בגליל עליון

למרות עבירות המשמעת, הפורוורד ייכלל בסגל מול ב"ש בשני

עודד הלפרין
עודד הלפרין  12.04.18 - 13:23
יקבל עוד הזדמנות. פלס (צילום: חן אזרן)
יקבל עוד הזדמנות. פלס (צילום: חן אזרן)
לאחר שימוע שנערך אתמול בנוכחות הנהלת גליל עליון וקורטני פלס, הקבוצה החליטה שהפורוורד ימשיך בקבוצה למרות עבירות המשמעת מול מכבי קרית מוצקין. פלס נקנס, התנצל בפני מאמן הקבוצה, אבישי גורדון והשחקנים, ויהיה בסגל לרבע גמר הפלייאוף מול הפועל באר שבע ביום שני.

כפי שפורסם אתמול, חמש דקות לסיום למשחק הביתי מול מכבי קרית מוצקין, אחרי איבוד כדור, פלס הוחלף, ירד לספסל, ומיד לאחר מכן נטש את המגרש והלך לחדר ההלבשה. לפי גורמים שנכחו במגרש, עוד לפני שירד לחדר ההלבשה, ירק פלס על הרצפה ליד המאמן אבישי גורדון, ולאחר מכן בעט בספסל המחליפים. גם מנהל הקבוצה ועוזר המאמן שהלכו אחריו לא הצליחו לשכנעו לחזור אל הפרקט עד סיום המשחק.

השחקן בן ה-31, שפתח את העונה בצורה טובה מאוד, אך בסדרת ההפסדים האחרונים נחלש, ויחד איתו גם הגיעה ההידרדרות של הגליל שסיימה את העונה במקום ה-6 ותפגוש ברבע גמר הפלייאוף את הפועל ב"ש, ללא יתרון ביתיות.

בגליל עליון ראו בחומרה את המעשים של פלס, בטח ובטח נוכח המאמצים שעשו כדי לעזור לו לאחרונה הקשיים האישיים בהם נתקל, אך הוחלט להעניק לו הזדמנות נוספת והוא צפוי להמשיך להיות בורג מרכזי של הקבוצה בפלייאוף של הליגה הלאומית.