ניצחון טכני לפאו, שעקצה: "היריבה לא נמצאה"

אולימפיאקוס נעדרה מהקלאסיקו. חדשות טובות למכבי: ספאנוליס נפצע וייעדר מצמד משחקי היורוליג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.19 - 18:14
תחילת כתבה

משחק הקלאסיקו של הכדורסל היווני ידוע ככזה שתמיד מספק דרמות, כותרות גדולות ואפילו לא מעט שערוריות. אבל העונה זה הגיע לשיאים חדשים. אחרי התקרית בה שחקני אולימפיאקוס לא עלו למחצית השנייה במשחק הגביע, היום (ראשון) תוכנן להתקיים משחק הליגה הגדול, והקבוצה מפיראוס לא הופיעה.

ראשי האדומים-לבנים, אותם מאמן דייויד בלאט, כבר הצהירו שלא ירצו להתמודד יותר במשחקים מול היריבה המושבעת אם בהתאחדות לא יתחייבו שיביאו שופטים זרים לקרבות הגדולים הללו.

התוצאה: פאו קיבלה ניצחון טכני, ושמרה על מאזן מושלם בטבלה של הליגה היוונית. הם היו צריכים להביא למשרדי האיגוד של יוון חמישה שחקנים בלבד כדי להוכיח שהם מוכנים לשחק, ובפועל הגיעה כל הקבוצה. אולימפיאקוס, שרשמה רק שני הפסדים העונה, נמצאת כעת במקום החמישי אחרי שממאזנה הופחתו 6 נקודות.

חשבתם שפה זה נגמר? ממש לא. בעמוד הטוויטר הרשמי של הירוקים פרסמו הודעת התגרות עם הכיתוב: "תקלה, היריבה לא נמצאה".

בתוך כך, מלבד ההפסד הטכני דייויד בלאט קיבל חדשות רעות במיוחד בהתחשב במצב קבוצתו ביורוליג. ואסיליס ספאנוליס, כוכב הקבוצה, ייעדר מצמד המפגשים מול באיירן מינכן וגראן קנריה - צמד מפגשים קריטיים להמשך דרכה של החבורה היוונית במפעל. מי שיוצאת מעודדת מהסיפור היא כמובן מכבי ת"א שתנסה לתפוס את מקומו של האקס בשמינייה הראשונה.