שחקני מכבי ת"א, חיפה ובית"ר יצטרפו לצעירה

מיכאל ניס יקבל סגל מלא באימונים לקראת נורבגיה ופורטוגל במוקדמות היורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.13 - 15:27
דאבור. אימון מלא ראשון
דאבור. אימון מלא ראשון
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה תמשיך בסוף השבוע את קמפיין מוקדמות יורו 2015, עם משחקים מול נורבגיה (שישי ב-14:00) ומול פורטוגל (שני ב-19:30) באצטדיון המושבה. הערב (רביעי) יקיים המאמן מיכאל ניס אימון ראשון בסגל מלא, מאז התכנסה הנבחרת ביום שני.

מי שצפויים להשתתף באימון הם שחקני מכבי ת"א, בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת ומכבי חיפה אשר שיחקו עם קבוצותיהם ביום שני במסגרת משחקי ליגת העל ולכן לא קיימו אמש אימון טקטי. המאמן הגרמני קיים אסיפת וידאו ועמד עם השחקנים על הנקודות החיוביות והחשובות מניצחון החוץ על נורבגיה בחודש שעבר, ניצחון שלפי דברי המאמן הגיע הרבה בזכות החוסן המנטאלי והלכידות של כל השחקנים.

בעוד שניס מכין את השחקנים שלו מבחינה מקצועית על כר הדשא, ההתאחדות לכדורגל בשיתוף עם ערוץ הספורט מכינים חגיגה מכובדת לאוהדים ברי מזל שיזכו לסיור VIP במתחם האצטדיון. הפינוק כולל אירוח וצפייה במשחק בתא המכובדים, כיבוד וסיור "מאחורי הקלעים" של המשחק.

ההתאחדות הקצתה קרוב ל-1,000 כרטיסים למחלקות נוער שונות ולפעילויות עם בני נוער בשיתוף עיריית פ"ת. בהתאחדות מקווים כי השעה הנוחה בצהרי יום שישי יחד עם מחיר כרטיס השווה לכל נפש (20 ש"ח בלבד) ומזג האוויר הנוח, ידרבנו את הקהל להגיע ולתמוך בנבחרת הצעירה במשחקים המכריעים.