קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיים לחניכיו: "שחקו התקפי גם מול אנגליה"

התלבטות לגבי ההרכב. סקאוטים יעקבו אחר גלוך, עבד, לוגסי, סלמן ולמקין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.22 - 10:50

(התקציר באדיבות 'כאן')

נבחרת הנוער של ישראל רחוקה 90 דקות מהיסטוריה. הנבחרת של אופיר חיים תפגוש הערב (שבת) את אנגליה שהבטיחה את העפלתה לחצי גמר היורו. ישראל מגיעה למשחק כשהיא במקום השני, ביתרון של שלוש נקודות ושישה שערים מסרביה שתפגוש במקביל את אוסטריה. אם תשמור על המקום השני תשיג כרטיס לחצי הגמר ולמונדיאליטו.

הצוות המקצועי מנסה לשמור את השחקנים על הקרקע, שכן המשימה טרם הושלמה ובמקביל לא הלחיץ אותם שכן מדובר בשחקנים צעירים: "כולם מבינים את המעמד ואת האפשרות לעשות היסטוריה. אסור לעלות עם משקולות על הרגליים".

אופיר חיים לא מתכוון לשנות את המערך ואת סגנון המשחק, למרות איכות היריבה. חיים אמר לשחקניו לקראת המשחק: "מצפה שתשחקו התקפי גם נגד אנגליה. שנלחץ אותם ונצא עם נקודות מהמשחק הזה".

בצוות המקצועי התמקדו בשלושה שחקנים של האנגלים: המגן הימני, ברוק נורטון קופי (ארסנל), הקשר קרני צ'וקוואמקה (אסטון וילה) ואלפי דיוין (טוטנהאם). במקביל, בנבחרת עקבו אחר שני המשחקים של האנגלים, אך מתקשים להעריך מה יהיה ההרכב של האנגלים שעשויים לשמור שחקנים לחצי הגמר.

הבלם, אור ישראלוב, שהשלים 90 דקות בשני המשחקים הראשונים נמצא בספק להתמודדות בשל פציעה, הנטייה היא לא לסכן אותו, זאת כששון עדרי עשוי לפתוח במקומו. חיים ועוזריו, איתי מרדכי ואייל גידרון טרם החליטו על ההרכב שיפתח, זאת לאחר שביצעו חמישה שינויים בין המשחק מול סרביה לאוסטריה ויקבלו את ההחלטות בסמוך למשחק.

בכל אופן, אוסקר גלוך, תאי עבד ואריאל לוגסי, שהצטיינו נגד אוסטריה צפויים לפתוח גם הערב. נועם מוצ'ה שנכנס כמחליף, עשוי לפתוח. סקאוטים רבים יגיעו הערב בכדי לעקוב אחר גלוך, עבד, לוגסי, אחמד סלמן וסתיו למקין שבלטו עד כה בשורות נבחרת ישראל.