$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
מוקדמות יורו 2025 עד גיל 21
קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 גרמניה U21 6 5 0 4:15 16
2 פולין U21 7 5 2 6:14 15
3 בולגריה U21 7 3 1 7:14 12
4 קוסובו U21 7 2 2 10:8 9
5 אסטוניה U21 6 0 5 19:2 1
6 ישראל U21 5 0 5 10:3 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היום שאחרי: איפה ישחקו שחקני נבחרת הנוער בעונה הבאה?

שחקני הנבחרת של אופיר חיים מתכוננים ל-2023/24. חלק ימשיכו בתפקיד משמעותי בליגת העל או שיילחמו על ההרכב במועדונים גדולים, חלק יושאלו ואחד אף עשוי להיות מושאל לקבוצת בוגרים אירופית. כל השמות, כל התכניות. עושים סדר

אורי בבליקי  11.06.23 - 15:25


התקציר באדיבות תאגיד השידור כאן

נבחרת הנוער של ישראל חוותה טורניר ענק. הכשרונות הצעירים מישראל הראו שהם שייכים לליגה של הגדולים בעולם, אבל מה יהיה איתם הלאה. רגע אחרי האליפות האדירה, עושים סדר לגבי מה מחכה לכוכבי העתיד של אופיר חיים ביום שאחרי המונדיאליטו?

 • צפו: ישראל ניצחה במקום השלישי במונדיאליטו
 • "תגלית הטורניר": ישראל הלהיבה את העולם
 • חיים: "מגרש אחר בחצי הגמר והיינו אלופים"
 • שווים מדליה: הציונים של נבחרת הנוער
 • מהטובים בטורניר: המונדיאליטו של חלאילי
 • "באנו עם ציפיות, לא האמנו שנסיים ככה": תגובות השחקנים
 • "הישג היסטורי": הנשיא בירך את הנוער
 • "גול!!": השדר הארגנטינאי בגול של בנימין
 • "שווים זכייה": ברשתות חוגגים עם הנוער
 • שוערים:
  - תומר צרפתי: חתום לעוד שלוש שנים נוספות במכבי נתניה. סיים גיל נוער וצפוי לשמש מחליפו של איתמר ניצן.

  - ניתאי גרייס - שייך למכבי חיפה וצפוי לצאת לעונת השאלה בהפועל עפולה.

  - אופק מליקה - שייך להפועל רעננה ומשחק בבוגרים של הקבוצה מליגה א'. מחוזר על ידי מספר קבוצות בליגת העל לנוער.

  הגנה:
  - אור ישראלוב: לאחרונה האריך את חוזהו לעוד ארבע שנים בהפועל ת''א. הוא מחזיק בסעיף שחרור המוערך בסכום של כמיליון וחצי יורו, אם וכאשר תגיע הצעה מאירופה, לבלם אחוזים בכרטיסו כך שיוכל להוזיל במעט את הסכום. כרגע נראה שמעבר לחו''ל לא על הפרק והוא יפתח את האימונים בהפועל ת''א.

  - סתיו למקין - מחזיק בחוזה לעוד שנתיים בהפועל ת''א. הבלם מעורר עניין בקרב סקאוטים שהגיעו לצפות במונדיאליטו וזאת הרבה בזכות כך שהוא מחזיק בסעיף שחרור נמוך לאירופה העומד על 750 אלף אירו. כמו כן, למקין מחזיק בדרכון זר, כך שמעבר לחו''ל אכן עומד על הפרק אם תגיע קבוצה המוכנה לעמוד בסכום הנקוב. אם יחליט להישאר עונה נוספת באדום, הוא צפוי לקבל תפקיד משמעותי.

  - רוי רביבו - מחזיק בחוזה לעוד שלוש שנים נוספות במכבי ת''א, וללא סעיף שחרור. המגן, שהושאל העונה להפועל ירושלים, צפוי להתחיל את האימונים במכבי ת''א במטרה להרשים את הצוות המקצועי ולתפוס מקום ברוטציה הצהובה. אם יוחלט להשאילו (מה שלא צפוי לקרות), להפועל ירושלים יש זכות ראשונים.

  - הדר פוקס - ימשיך לקבל תפקיד משמעותי בקבוצת הבוגרים של מכבי פ"ת.

  - שון עדרי - אחרי עונת השאלה בלאומית, הוא צפוי להיות מושאל ממכבי ת"א לעונה נוספת.

  - עילי פיינגולד - המגן, שנחשב בעיני רבים לתגלית הטורניר, מסיים את חוזהו במכבי חיפה בסוף חודש יוני ולמעשה נהפך לשחקן חופשי. בגלל חוקי ההתאחדות, פיינגולד לא יוכל לחתום באף מועדון אחר בארץ כך שלמעשה לשחקן יש שתי אופציות - הראשונה היא להאריך את חוזהו במכבי חיפה ולצאת באופן מיידי להשאלה או לשמש כחריג בנוער. השנייה היא לעבור ליעד חדש מעבר לים. פיינגולד, שלא התאמן העונה בכלל עם הקבוצה הבוגרת, מחזיק בדרכון זר. במכבי חיפה היו רוצים לראות המגן ממשיך לשנים ארוכות אך אם תגיע הצעה, לא מן הנמנע שנראה את פיינגולד ממשיך ליעד הבא.

  - נועם בן הרוש - המגן, שנחשב לפוטנציאל גדול בהפועל חיפה, עוד לא הגיע לסיכום עם המועדון. בימים הקרובים יעשו מאמצים לסגור מולו את התנאים. אם זה אכן יקרה, בן הרוש יהיה חלק מהסגל הרחב של רוני לוי וינסה להיאבק על מקומו בהרכב.

  קישור והתקפה:
  - איליי מדמון - קפטן קבוצת הנוער, שמיעט לשחק העונה, מחזיק בחוזה לעוד שנתיים בהפועל באר שבע. בסביבת השחקן לא פעם נשמעה ביקורת ותסכול ממעמדו. לאחר המונדיאליטו, מדמון יחזור להפועל באר שבע וינסה להרשים את אליניב ברדה והצוות המקצועי ולהפוך לשחקן משמעותי. אם זה לא יקרה, מדמון ינסה להתקדם ליעד הבא כשאופציית השאלה נוספת היא הריאלית ביותר כרגע. הקשר וסביבתו הבהירו שישמח לשחק בחו"ל כשהמתווה שהם ירצו זה השאלה עם אופציית רכישה, בהנחה שזה יהיה מקובל ע"י אנשי ב"ש.  

  - חמזה שיבלי - שחקן ההתקפה, שכבש שער מול ברזיל, חתום במכבי חיפה לעוד שלוש שנים. שיבלי מעורר עניין בקרב מספר קבוצות באוסטריה, בלגיה וצרפת ולא מן הנמנע שתגיע הצעה רשמית. אם לא, הוא יפתח את האימונים במכבי חיפה וככל הנראה יושאל, בשאיפה לקבוצה מליגת העל.

  - ענאן חלאיילי - הייתה התעניינות מלגיה ורשה הפולנית לפני שהאריך חוזה במכבי חיפה עד 2026, עם סעיף שחרור. בדומה לשיבלי גם הוא מוערך מאוד ע"י מסאי דגו, והוא צפוי לפתוח את האימונים עם הקבוצה הבוגרת של מכבי חיפה. בהתאם לעומס והאפשרות לתת לו דקות, יוחלט עתידו. אם יושאל, זה ככל הנראה יהיה לקבוצה מליגת העל ולא לאומית, אך גם השאלה היא אפשרות רק לקראת סיום החלון.

  - אריאל לוגסי - לוגסי חתום לעוד שלוש שנים במכבי פ''ת וללא אופציית יציאה. הכישרון הצעיר, שחווה אשתקד את עונת הבוגרים הראשונה שלו בלאומית, יקווה לקבל דקות משמעותיות מבני לם בליגת העל.

  - רוי נאווי -הקשר, ששיחק עד כה רק בקבוצת הנוער הצהובה, יסיים את חוזהו בקריית שלום בקיץ הבא. ההערכה היא שנאווי יחתום בקרוב על חוזה ארוך טווח. בכל מקרה, הוא צפוי לצאת בעונה הבאה להשאלה.

  - רן בנימין - חתום לשלוש שנים נוספות בהפועל ת''א וגם הוא מחזיק בסעיף שחרור המוערך בסכום של מאות אלפי יורו. כרגע כוונת השחקן היא להישאר לפחות עוד עונה נוספת במדים האדומים ולהפוך לשחקן הרכב.

  - אחמד סלמן - אחרי שנרכש במיליון ש"ח ורשם חצי עונה פחות מוצלחת בנתניה, הוא אמור להמשיך אצל הצהובים-שחורים כשחקן רוטציה.

  - אל ים קנצפולסקי - קשרה של הפועל ת''א האריך בקיץ שעבר את חוזהו לאחר מו''מ ארוך ומסובך וכעת הוא חתום לשנתיים נוספות במועדון. מחזיק באופציית יציאה לחו''ל העומדת על כמיליון דולר וגם בדרכון אמריקאי, מה שמוביל להתעניינות בקרב קבוצות ב-MLS. לערוץ הספורט נודע שאורלנדו בעקבותיו. אם לבסוף ישאר, קנצפולסקי צפוי לקבל תפקיד משמעותי בהיררכיה בהפועל ת''א.

  - עומר סניור - סניור, שהבקיע את השער הדרמטי שהעלה את ישראל לשמינית הגמר, חתום בהפועל ת''א לעוד שנתיים וללא סעיף יציאה. שחקן ההתקפה, שלא מיוצג בסוכנות שחקנים, יתחיל את העונה במדים האדומים.

  - דור תורג'מן - חתם על חוזה חדש ל-4 שנים במדי מכבי ת"א, ללא סעיף שחרור. החלוץ שבלט במדי נבחרת הנוער במונדיאליטו, קיבל הבטחה לתפקיד משמעותי יותר העונה אחרי שלא היה מרוצה מההזדמנויות שקיבל בעונה שחלפה.

  - תאי עבד - אמור להתחיל את העונה עם הבוגרים של איינדהובן, אך צפוי לצאת להשאלה לקבוצה אחרת באירופה. חוזהו יסתיים בסוף העונה הבאה וכרגע אופציית חזרה לישראל לא עומדת על הפרק  פמליקאו הפורטוגלית צפתה בו מקרוב במהלך המונדיאליטו.

  סייעו בהכנת הידיעה: כתבי ערוץ הספורט