הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהבי ומכבי ת"א הגיעו לסיכום על הארכת החוזה

הקשר יחתום בקרוב לחמש שנים נוספות: "רק תחילת הדרך". קרויף: "ערן הפך למנהיג במכבי"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  09.04.14 - 06:49
זהבי, צהוב לעוד הרבה זמן (אלן שיבר)
זהבי, צהוב לעוד הרבה זמן (אלן שיבר)

החתימה הרשמית עדיין לא התבצעה, אבל זה כבר באמת רק עניין פורמלי: ערן זהבי הגיע לפנות בוקר (בין שלישי לרביעי) לסיכום עקרוני על הארכת חוזהו במכבי תל אביב, כך הודיע האתר הרשמי של המועדון מקרית שלום.

כוכב האלופה, שצפוי לחתום על החוזה כבר בשבוע הקרוב, סיפר לאתר הרשמי: "אני שמח על הארכת החוזה במכבי, מועדון בו אני מרגיש מאושר ושמח. זוהי רק תחילתה של הדרך. ברצוני להודות להנהלה, לשחקנים ולקהל על האמון והתמיכה ואני מקווה להגשים את כל המטרות העתידיות של מכבי תל אביב".

המנג'ר הספורטיבי ג'ורדי קרויף הוסיף: "אנחנו מאושרים על הארכת חוזהו של ערן, שחקן שהפך למנהיג מאז הצטרף למכבי תל אביב בינואר בשנה שעברה. אנו רואים בערן שחקן מרכזי אותו אנו שמחים להשאיר במועדון על מנת להמשיך ולחזק את מכבי תל אביב".

סוכנו של זהבי, רונן קצב, סיפר: "ערן מאושר ומחובר מאוד למועדון ומהנקודה הזאת התנהלנו, כדי שימשיך במקום שטוב לו. היה משא ומתן ארוך ומורכב ואני שמח בשביל ערן ומכבי על ההבנות שהושגו. מאחל המשך הצלחות לצדדים וגם חג שמח לכולנו".

עם חתימתו לחמש שנים נוספות, זהבי יהפוך לבכיר המשתכרים במועדון מקרית שלום, כאשר הסכום אחרי מענקים יגיע לאזור ה-600 אלף יורו בעונה. סעיף השחרור שכרגע עומד על מיליון יורו יעלה בכמה מאות אלפי יורו, אבל הקשר לא מתכוון לעזוב את ישראל, אלא אם תגיע הצעה מאחת הליגות הבכירות באירופה.