הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרינה וויליאמס: "אני חובטת טוב יותר ככל שאני מתבגרת''

האמריקאית המדורגת 6 תנסה להוכיח לעולם שההספדים היו מוקדמים מדי ולזכות בצלחת חמישית כשתפגוש בגמר ווימבלדון את ראדוונסקה הפולנייה (16:00, ישיר באתר)

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.12 - 20:34
חמישה שבועות אחרי שחוותה את אחד מרגעי השפל בקריירה שלה כשהודחה בסיבוב הראשון של הרולאן גארוס, סרינה וויליאמס ניצבת בפני אפשרות לקנות את עולמה. האמריקאית המדורגת 4 תפגוש מחר (שבת, 16:00, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט) את אגניישקה ראדוונסקה בגמר ווימבלדון 2012, ורק אחת מהן תניף את הצלחת הנכספת בסיום.

אחרי ההפסד ההוא בצרפת, סרינה נאלצה להתמודד עם שמועות זדוניות על כך שהיא פורשת סופית ועם ביקורות קטלניות על כך שהיא טניסאית גמורה שאין לה יותר מה לתת. האחות הצעירה לבית וויליאמס שמעה את הכל, הפנימה, ולפתע התפוצצה על הדשא ב"אול אינגלנד קלאב", בדרך לגמר שביעי שלה בווימבלדון.

בחצי הגמר סרינה הציגה תצוגת תכלית מרשימה כשהדיחה את המדורגת 2 בעולם אזרנקה עם 3:6, 6:7 שבמהלכו קבעה שיא טורניר: 24 אייסים. לקראת הגמר, אפילו סרינה עצמה לא מצאה תשובות לשיפור הפתאומי ביכולתה:  "אני לא יכולה להצביע בדיוק על מהו סוד ההצלחה. אולי ככל שאני מתבגרת אני חובטת טוב יותר. אני יודעת שסימנו אותי כפייבוריטית לגמר, אבל הולך להיות משחק קשה מאוד".

ראדוונסקה, מצדה, בירכה על ההיסטוריה הפרטית שעשתה, בכך שהפכה לפולנייה הראשונה שמעפילה אי פעם לגמר ווימבלדון, והראשנה מאז 1939 שמגיעה לגמר גראנד סלאם כלשהוא. הסגנון ההגנתי שלה בנוי לכאורה להתמודד עם החבטות של סרינה, אבל בתוך תוכה, סביר שגם היא יודעת שגורל הגמר הזה תלוי רק בסרינה, שתנסה לחבוט כמו בחצי הגמר.