הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נבחרת השחייה האומנותית פותחת עונה בפריז

השחייניות יציגו חלק מהתרגילים בפעם הראשונה וישתתפו בכל התחרויות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  01.04.22 - 00:55

סוף שבוע עמוס בתחרויות לשחייה הישראלית מעבר לים. היום (שישי) תחל נבחרת ישראל בשחייה אמנותית את השתתפותה בתחרות הסבב העולמי בפריז, שתהיה התחרות הבינלאומית הראשונה של הנבחרת העונה. הנבחרת משתתפת בתוכנית המלאה (סולו, דואט, קבוצתי וקומבו), בעוד את חלק מהתרגילים השחייניות יציגו לראשונה לאחר חודשי עבודה מאומצת.

את הנבחרת מובילות לתחרות המאמנות לריסה קונין וסבטלנה בלכר יחד עם עוזרת המאמנת ולריה אפריילבה. השחייניות שיצאו לתחרות הן שלי בובריצקי, מאיה דורף, עומר גלזר, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, נוי גזלה, פולינה פריקזצ'יקובה, קטי קונין, נטע רוביצ'ק, אביטל פודקופייב ושני שראייזין.

המאמנת סבטלנה בלכר אמרה לפני תחילת התחרות: "אנחנו מאוד נרגשות לראות את הביצועים של השחייניות, במיוחד כשחלק מהתרגילים הם חדשים ואנחנו מצפים מאוד לפידבק של השופטות על הביצוע שלהן. יש לנו כמה שחייניות צעירות חדשות שעלו מנבחרת הנוער ולהן זו תחרות בוגרות ראשונה. זו הכנה עבורנו לקראת אליפות העולם ואליפות אירופה, וכך גם עבור הנבחרות האחרות, שיהיה מעניין לראות את ההרכבים החדשים שלהן אחרי טוקיו".

במקביל לכך, 6 שחייניות ושחיינים ישראלים יתחרו החל מהלילה בארה"ב, במטרה להשיג את הקריטריונים לאליפות העולם ואליפות אירופה שייערכו בקיץ בבודפשט וברומא בהתאמה. חמישה יתחרו בתחרות מסבב הפרו סווים בסן אנטוניו - בר סולובייצ'יק, דניאל נמיר, מיכאל לייטרובסקי, לאה פולונסקי, ואביב ברזלי. ואחד נוסף באינדיאנה, תומר פרנקל (שם יתחרה גם איתי גולדפדן אך לא כתחרות קריטריון).