הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אימון לנבחרת השחייה והספיישל אולימפיקס

שתי הנבחרות ערכו אימון משותף בווינגייט: "מעצים ומרגש, תרם לנו המון"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.05.22 - 14:54
חווויה מרגשת (צילום: גלעד קוולרצ'יק, באדיבות איגוד השחייה)
חווויה מרגשת (צילום: גלעד קוולרצ'יק, באדיבות איגוד השחייה)

שחייניות ושחייני נבחרת ישראל בשחייה ערכו היום (שלישי) אימון משותף במכון וינגייט עם שחייניות ושחייני נבחרת הספיישל אולימפיקס של ישראל. האימון נערך רגע לפני תחרויות חשובות של שתי הנבחרות, כשהספיישל אולימפיקס יוצאים בשבוע הבא לאליפות אירופה, ובמקביל תיערך במכון וינגייט (10-13.5) תחרות גביע האיגוד, תחרות הקריטריונים המרכזית של העונה.

שתי הנבחרות ערכו תחילה מפגש מחוץ למים, בו הציגו את עצמם ודיברו על ההכנות לתחרויות. לאחר מכן נכנסו לאימון משותף של כשעה, שהשיא שלו היה משחה שליחים מיוחד, מעורב לשתי הנבחרות. אליפות אירופה הקרובה של הספיישל אולימפיקס נערכת בבריכה פתוחה, וכך גם האימון נערך בבריכה הפתוחה בווינגייט. שחיין הנבחרת גל כהן גרומי אף העניק לשחיין נבחרת הספיישל אולימפיקס אורן עוזיאל, שהוא שחיין גב, את משקפת המראה שלו, שמותאמת במיוחד לתחרויות בחוץ ונתן לו טיפים איך להימנע מסנוור.

שחיין נבחרת ישראל יעקב טומרקין סיפר: "זאת זכות שהייתה לנו האפשרות לשיתוף הפעולה הזה. הם מאוד התרגשו וגם לנו זה תרם המון, במיוחד לפני תחרות הקריטריונים שבוע הבא, עוד איזה בוסט אנרגיה גם מהם. את אורן אני מכיר ואוהב עוד משיתופי פעולה קודמים ואנחנו בקשר קבוע, אז היה כיף לעשות איתו ועם הנבחרת אימון משותף.

הדס טוסק מאמנת נבחרת הספיישל אולימפיקס והדס הנדלר ספורטתרפיסטית נבחרת הספיישל אולימפיקס מסרו: "המפגש בין הנבחרות היה מעצים ומרגש. החיבור היה מיידי ומתוך החיבור היה רצון משותף להבניה מקצועית. המפגש הוא תוצאה של עבודה משותפת שמאפשרת לשחייני הספיישל להגיע לאליפות אירופה מקצועיים יותר, מדויקים יותר ובעלי מוטיבציה גבוהה יותר. הפתיחות של שחייני נבחרת ישראל תהיה הבסיס למודל לשילוב בקהילה עבור ילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים, ממקום שווה של ספורט ועשייה".