ליגה סדירה 2020/21
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ת"א 16 1072:1362 45
2 הפועל כפ"ס 16 898:1230 42
3 הפועל מטה אשר 16 958:1236 37
4 הפועל המעפיל 16 1164:1252 28
5 הפועל קרית אתא 16 1144:1170 23
6 מכבי הוד השרון 16 1157:1137 20
7 מ.ס. עילבון 16 1159:1028 15
8 אס"א ב"ש 16 1185:864 6
9 ק.ק ת"א 16 1200:658 0

השני ברצף: 1:3 למכבי רעננה על תל אביב

נצרת גברה 0:3 על הוד"ש. גברים: כפ"ס ניצחה את עיילבון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.03.21 - 00:49
מכבי רעננה בכושר נהדר (צילום: איגוד הכדורעף)
מכבי רעננה בכושר נהדר (צילום: איגוד הכדורעף)
תחילת כתבה

משחקי המחזור ה-2 בבית התחתון בליגת העל לנשים שוחקו בסוף השבוע האחרון, כשבמוקד מכבי רעננה ניצחה באולם "הפעמונים" את ק.ק תל אביב, ובנות נצרת יצאו מהוד השרון עם ניצחון חשוב. במשחק השלמה של ליגת העל לגברים גברה הפועל כפר סבא על מ.ס עיילבון.
 
מכבי רעננה – ק.ק תל אביב 1:3 (25:22, 20:25, 20:25, 25:13)
מכבי רעננה נראתה נהדר ורשמה ניצחון שני ברציפות במשחקי הבית התחתון. לאחר שהפסידה את המערכה הראשונה מול ק.ק תל אביב, התעלתה החבורה מהשרון וניצחה את כל שלוש המערכות הבאות בדרך לניצחון גדול. עבור התל אביביות מדובר בהפסד שני ברציפות.

ליזה סיריך (38% בקבלה, 49% בהתקפה, ו- 2 אייסים) הובילה את רעננה עם 22 נקודות. אחוז הקבלה הקבוצתי עמד על 71%,  כשבהתקפה היה 35%. הרענניות חסמו 5 כדורים, השיגו 8 אייסים וביצעו 38 טעויות כלליות במשחק.

מורן צור לוק (100% בקבלה, 39% בהתקפה, חסימה ואייס אחד) הובילה את תל אביב עם 17 נקודות. הקבוצה סיימה עם 67% בקבלה, 30% בהתקפה, 10 חסימות (ארבע לנועם אמסלם, שלוש לאביטל שמעילוב) והשיגו 10 אייסים (מתוכם ארבעה של ליאו שוורץ ושלושה של ניקול דייב) ובדומה ליריבתן, ביצעו 38 טעויות כלליות במשחק.
 
מכבי מוסינזון הוד השרון - בנות נצרת 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)
במשחק שפתח את משחקי המחזור בשישי, גברו בנות נצרת 0:3 על הוד השרון בחוץ וחיברו גם הן ניצחון שני ברציפות בבית התחתון.
 
הפועל כפר סבא - מ.ס עיילבון 0:3 (25:14, 25:21, 25:13)
כפר סבא נראית בכושר מצוין לקראת הפלייאוף ומשחקי רבע גמר גביע המדינה שיחלו השבוע. מנגד, עיילבון תהיה חייבת להשתפר לקראת המשך הליגה, וזאת למרות מערכה שניה טובה בכפר סבא.
 
משחקי הבית העליון לנשים יתקיימו ביום שני הקרוב:
מכבי חיפה -הפועל קריית אתא (  18:30, אולם רמת אלון בנוה שאנן)
הפועל כפר סבא – מכבי חדרה (  19:00 אולם בר-לב בכפר סבא)