90 דקות לנאתכו, 1:1 לקאזאן עם קראסנודר

הליגה הרוסית יצאה לדרך, הישראלי, שעשוי לעזוב הוצב ב-11 במחזור הפתיחה. אנז'י - לוקומוטיב מוסקבה 2:2

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.13 - 23:29
תחילת כתבהבזמן שהליגות במרבית אירופה עדיין נמצאת עמוק בפגרה, ברוסיה כמיטב המסורת העניינים יוצאים לדרך בעיצומו של הקיץ. היום (ראשון) נערך המחזור הראשון בליגה המקומית ומי שהוציא לדרך עוד עונה במדינה הוא ביבראס נאתכו שהשלים 90 דקות ב-1:1 של קבוצתו רובין קאזאן עם קובאן קרסנודאר בחוץ.

לאורך כל הקיץ הנוכחי מתרוצצות שמועות לגבי מעבר אפשרי של נאתכו לקבוצה אחרת. גם העובדה שהקשר הישראלי זכה אשתקד בתואר זר העונה ברוסיה מוסיפה לכך, אבל בינתיים הוא עדיין בקאזאן. המאמן קורבאן ברדייב בחר כמובן להשתמש בו והציב אותו במרכז השדה.

למרות שאיבדה בכרטיס אדום את אלכסנדר ריאזנצב כבר בדקה ה-45, קאזאן הצליחה לעלות ליתרון בדקה ה-71 אחרי שרומן ארמנקו מצא את הרשת של המארחים. אלא ש-3 דקות בלבד לאחר מכן הארמני ארס אוזביליז הצליח לחלק את הנקודות.

במשחק נוסף שנערך בליגה הרוסית פתחה אנז'י מחצ'קאלה עם 2:2 מול לוקומוטיב מוסקבה. דאמה אנדוי (62) העלה את המוסקבאים ליתרון, שער עצמי של יאן דוריצה (79) ושער של לאסינה טראורה קבעו מהפך, אבל רומן פאבליוצ'נקו (89) איזן. בתוך תוספת הזמן סמואל אטו, דווקא הוא החמיץ פנדל בדקה ה-92. דינמו מוסקבה ו-וולגה נפרדו גם כן ב-2:2.