17:00, שידור ישיר כאן באתר: בארסה-גרנאדה

טאטה ינסה להגדיל את הפער בראש. צ'אבי נפצע וייעדר. פינטו יפתח בשער, ססק חוזר לקישור. המאמן: "לא יהיו לנו תירוצים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.13 - 15:30
תחילת כתבה

אחרי הפגרה הארוכה של הנבחרות, יחזרו כל הליגות בעולם לסדרן. ברצלונה תארח היום (שבת) את גרנאדה (17:00, שידור ישיר כאן באתר) ותנסה לשמור על מאזן ללא הפסדים גם במחזור ה-14. אחרי שליונל מסי נפצע ונודע כי הוא ייעדר שלושה שבועות, נראה כי בברצלונה מתחילים לספור את מסדר הפצועים שרק הולך ומתארך.

ואלה שמות השחקנים של יהיו בסגל לגרנאדה: לאו מסי, ויקטור ואלדס, דני אלבס, ג'ורדי אלבה וכעת נוסף גם שם חדש ורציני - צ'אבי. הקשר סובל מעומס יתר בגיד הירך. בינתיים כריסטיאן טייו עובד קשה על מנת להיות כשיר ולהחלים אחרי שהרגיש כאבים ברצועות ברגל ימין. לעומתם, מרטינו שמע גם בשורות טובות מכיוונם של ג'רארד פיקה וססק פברגאס שיהיו כשירים למשחק.

"אנחנו נחסר את השחקן הכי טוב בעולם ואת השוער הכי טוב בעולם", אמר מאמן הקטאלונים, "יש לנו מחליפים טובים. זה יהיה משחק קשה, גרנאדה עושה דרך יפה העונה אבל לא נתרץ שום תוצאה אפילו שאני מודאג".

אותם "מחליפים טובים" ינסו כאמור להגדיל את הפער בפסגה. מנואל פינטו יעלה בין הקורות, בעוד שמרטין מונטויה ואדריאנו ישחקו כמגינים. ססק פברגאס צפוי לחזור לקישור ובחלק הקדמי אמורים לעלות ניימאר, פדרו ואלכסיס סאנצ'ס.

הרכב משוער: חוסה מנואל פינטו; אדריאנו, מרטין מונטויה, מארק ברטרה, ג'רארד פיקה; סרחיו בוסקטס, אנדרס אינייסטה, ססק פברגאס; ניימאר, פדרו, אלכסיס סאנצ'ס