יד הגורל: פלורס הבקיע עם הזרוע, 1:1 לסוואנזי

שער בעייתי של הספרדי העניק לברבורים שיוויון עם האל. גרהאם כבש ראשון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.13 - 00:02
חוקיות מוטלת בספק. פלורס כובש (GETTYIMAGES)
חוקיות מוטלת בספק. פלורס כובש (GETTYIMAGES)

תגיות: סוואנזיסטוק

תחילת כתבההמחזור ה-15 של הליגה האנגלית כבר ידע שיאים מרגשים יותר, אבל הערב (שני) הוא הגיע לסיומו, כשסוואנזי אירחה את האל סיטי ונפרדה ממנה ב-1:1. העוקץ של הברבורים הגיע בשער שחוקיותו מוטלת בספק, אחרי שצ'יקו פלורס כבש בעזרת ידו.

יציבות היא הדבר האחרון ממנו נהנות שתי הקבוצות, כך שאולי התיקו הזה מרצה את שתיהן. הברבורים הגיעו אחרי 2 ניצחונות מ-5 משחקיהם האחרונים, כשהאל חגגה לפני שבוע על ליברפול, אבל אלו היו 3 הנקודות היחידות שלה מה-12 האחרונות. לאודרופ וברוס גם די צמודים בטבלה, ושריקת הסיום הקפיצה כל אחד מהם עוד מקום אחד למעלה, כשסוואנזי נעצרה במקום ה-10 והאל ב-12,  כשנקודה אחת מפרידה ביניהן.

בדקה ה-9 אחמד אל מוחמדי המצרי חטף כדור ושלח הגבהה מדודה לדני גראהם, שכבש מול האקסית ולמרות שהיא רק אחת מ-9 הקבוצות בהן עבר, באופן מאוס החלוץ הקפיד לא לחגוג. השיוויון הגיע רק בדקה ה-60, כשג'ונג'ו שלבי הרים קרן, וצ'יקו פלורס השליך עצמו על הכדור ודחק אותו, ספק עם ידו ספק עם בטנו. עד הסיום סוואנזי לחצה והתקיפה, אך ללא הועיל.

בחמישי הקרוב לאודרופ ינסה להשלים היסטוריה בדמות עלית שלב בליגה האירופית, כשיתארח אצל סנט גאלן השווייצרית, וביום ראשון הם כבר ייצאו לנוריץ'. הטייגרס יחזרו לפעילות בשבת, כשיארחו את סטוק סיטי.