פרגוסון בטקס האוסקר: "יש לי יותר מדי זמן פנוי"

מנג'ר יונייטד האגדי הגיע להתחכך בכוכבים: "לעולם לא אהיה במאי". אירנה שייק גנבה את ההצגה במסיבה שנערכה לאחר מכן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.14 - 12:39
פרגי בטקס. הפגין בקיאות רבה בסרטים
פרגי בטקס. הפגין בקיאות רבה בסרטים
תחילת כתבההלילה (בין ראשון לשני) נערך גמר ליגת האלופות של הקולנוע העולמי, להלן: טקס פרסי האוסקר. בין כל הכוכבים הנוצצים בעולם, הבראנג'לינה והבניפר והלאונרדו דיקפריו, התהלך גם איזה אחד, אלכס פרגוסון.  המנ'גר האגדי של מנצ'סטר יונייטד התהלך בחליפה מהודרת על השטיח האדום ולא מעט אנשים הרימו גבה על הקשר התמוה של הסקוטי לטקס המפואר.

פרגי יצא מהטקס והסביר את הגעתו למאורע: "פרשתי, אז יש לי הרבה זמן פנוי עכשיו. עורך הדין שלי אמר לי שאני חייב ללכת לראות את הטקס, אז הלכתי". על הטקס עצמו סיפר: "ישבתי בשורה 6, אבל היה לי כיסא טוב. דיברתי עם לופיטה ניונגו (זוכת הפרס על תפקיד משנה בסרט "12 שנים של עבדות") ואיחלתי לה בהצלחה".

פרגוסון הראה בקיאות רבה בסרטים שהיו מועמדים, אך כמו בהיותו מאמן, שמר על איפוק בריטי אופייני: "אני חושב שמי שזכה הגיע לו. מת'יו מקונוהי נתן הופעה מצויינת ב-"מועדון הלקוחות של דאלאס", אני עדיין קצת בהלם שטום הנקס לא זכה, אבל יש לו הרבה פרסים כבר". מעניין מה היה קורה אם מישהו היה אומר לו על יונייטד שחבל שהיא לא זוכה בעוד גביע רק בגלל שיש לה הרבה בארון. כשנשאל אם הוא רוצה אולי להחליף את הכסא באולד טראפורד בכסאו של הבמאי ענה: "להיות במאי? לא, לא. אני טוב במה שאני עושה".

לא רק פרגי מעולם הספורט הגיע לטקס, אלא גם האישה שעומדת לצידו של כרסטיאנו רונאלדו, אירנה שייק. בזמן שהפורטוגלי הישווה ל-2:2 בדרבי של מדריד, החברה שלו גנבה את ההצגה במסיבת שנערכה לאחר טקס הפרסים. כל אחד והרחבה שהוא קורע.