אחרי 106 ימים: קלאודיו ראניירי פוטר מפולהאם

האיטלקי הוא המנג'ר השני שפוטר העונה מהקוטג'רס. סקוט פארקר מונה זמנית

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.19 - 18:55
ראניירי. פוטר אחרי 106 ימים (Steve Bardens/Getty Images)
ראניירי. פוטר אחרי 106 ימים (Steve Bardens/Getty Images)
תחילת כתבה

106 ימים בלבד מאז שמונה, פולהאם הודיעה היום על פיטוריו של המנג'ר, קלאודיו ראניירי, לאחר ההפסד אתמול 0:2 לסאות'המפטון."כמובן שאני מאוכזב מהתוצאות האחרונות ומכך שלא המשכנו את הפתיחה הטובה מאז שמוניתי", אמר האיטלקי לאתר הרשמי של הקבוצה. "בסופו של דבר אני רוצה להודות למועדון, לשחקנים ולאוהדים על התמיכה שנתנו לי במהלך התקופה שלי בקבוצה".

האיטלקי בן ה-67 הוא המנג'ר השני שמפוטר העונה מהקוטג'רס, לאחר שרק בנובמבר האחרון החליף את אקס מכבי תל אביב, סלאבישה יוקאנוביץ'. המאמן הסרבי לא הצליח להשיג תוצאות טובות עם הקבוצה, למרות מסע צירוף שחקנים בקיץ האחרון בעלות כוללת של לא פחות מ-98.1 מיליון ליש"ט, עם שמות נוצצים כמו ז'אן-מיקאל סרי, אנדרה שורלה, לוסיאנו וייטו, סרחיו ריקו ואלכסנדר מיטרוביץ'.

ראניירי, שאימן בעבר את צ'לסי וזכה באליפות ההיסטורית עם לסטר, קיבל את פולהאם כשהייתה במקום האחרון והוביל אותה ב-16 משחקים, בהם רשם 10 הפסדים, 3 ניצחונות ו-3 תוצאות תיקו, וכיום הקבוצה מדורגת במקום ה-19 ולפני האחרון, 10 נקודות מהקו האדום.

עוד הודיעה פולהאם שמי שישמש כמנג'ר הזמני, הוא קשר העבר של הקבוצה ושל נבחרת אנגליה, סקוט פארקר. האנגלי בן ה-38 היה חלק מהצוות המקצועי של יוקאנוביץ' ושל ראניירי.