קלופ: "ברוך הבא אדריאן, סוף סוף הגעת"

המאמן התבדח לאחר הטעות: "נורמלי שזה יקרה לשוער ליברפול"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.19 - 20:49
אדריאן, למזלו הטעות לא עלתה ביוקר (GETTYIMAGES)
אדריאן, למזלו הטעות לא עלתה ביוקר (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

שלושה ימים בלבד אחרי ששיחקה 120 דקות בסופרקאפ האירופי, ליברפול נאלצה לעלות שוב לכר הדשא - הפעם למשחק החוץ מול סאות'המפטון. למרות רגליים עייפות, אלופת אירופה ניצחה 1:2 ושמרה על מאזן מושלם אחרי שני מחזורי פרמיירליג. אגב, זו הפעם השנייה בלבד בעידן הפרמיירליג שהמייטירדס פותחים שתי עונות ברציפות עם שני ניצחונות (עשו זאת לראשונה ב-93/94 ו-94/95).

מה שכמעט העיב על החגיגה הייתה טעות קשה מאוד של אדריאן, שסידר לדני אינגס שער קל שהחזיר את המארחת למשחק. למזלו של גיבור הסופרקאפ, שמחליף בימים אלה את אליסון הפצוע, זה לא עלה ביוקר - מה שגם איפשר ליורגן קלופ להתבדח בעניין. כשנשאל הגרמני אם דיבר עם שוערו בעקבות הטעות, ענה: "כן, אמרתי לו 'ברוך הבא, סוף סוף הגעת'. זה המשחק השלישי שלו פה וזה דבר נורמלי לשוער ליברפול לטעות ככה. הוא סימן וי ועכשיו אפשר להמשיך הלאה".

על המשחק עצמו - שהגיע כאמור ימים ספורים אחרי 120 דקות מול צ'לסי - אמר המנג'ר הצבעוני: "אמרתי לפני המשחק שהכותרות כבר מוכנות לנפילה שלנו. התוכנית שלנו הייתה שהכותרת תהיה 'מנטליות של ענקים הגיעה לעיר'. הבחורים נלחמו על כל מטר, שיחקו כדורגל טוב וכבשו שערים נהדרים".

בעוד אדריאן לא יזכור את המשחק לטובה, אלכס אוקסלייד-צ'מברליין דווקא כן. הקשר פתח לראשונה בליגה אחרי 16 חודשים והתרגש: "זה נפלא לחזור ולהצליח לתרום. עבדתי קשה כדי להגיע לרגע הזה, היו רגיעים לא נעימים בדרך אבל הזכרתי לעצמי תמיד שזה מסע ארוך בדרך חזרה למקום שאני רוצה להיות בו".

שחקן אחר של ליברפול שחתום על ציון דרך נאה הוא סאדיו מאנה, שכבש מול קבוצתו לשעבר. בכך הפך לראשון מאז מארק וידוקה של לידס (בין 2002/3 ל-2005/6) שכובש בשני המחזורים הראשונים ארבע עונות ברציפות. "אני מצטער שזה קרה מול קבוצתי לשעבר, הייתה לי תקופה נפלאה שם, אבל זה חלק מהכדורגל".