קלופ עודד במחצית, אליוט הלהיב את ליברפול

בעקבות עומס המשחקים, הרדס הצעירים חטפו 5:0 מווילה, אבל זכו בחוויה יחודית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.12.19 - 08:59
אליוט ובוייס. ערב מרגש לילדי ליברפול (GETTY)
אליוט ובוייס. ערב מרגש לילדי ליברפול (GETTY)
תחילת כתבה

העומס העצום והלו"ז הצפוף בכדורגל האירופי בכלל ועל הקבוצות האנגליות בפרט, הוביל את ליברפול לבצע צעד תקדימי. בעוד הסגל העיקרי של המייטירדס נערך לחצי גמר גביע העולם למועדונים, השחקנים הצעירים שלה עלו על כר הדשא בווילה פארק למשחק גביע הליגה מול אסטון וילה וחטפו 5:0 מהדהד שסיים את דרכם במפעל.

למרות התוצאה הדי משפילה, בליברפול דווקא היו די מרוצים שהכוכבים הצעירים קיבלו את המושכות. הארווי אליוט שהגיע מפולהאם הראה ניצוצות והאדומים, שהעמידו סגל בגיל של 19 ו-183 ימים, קיבלו חוויה שייקחו הלאה.

אז נכון, יורגן קלופ מבלה בקטאר יחד עם הסגל העיקרי של ליברפול, אבל אם חשבתם שהנעשה בברמינגהם לא עניין אותו, טעיתם ובגדול. ב"ליברפול אקו" סיפרו שהמנג'ר הגרמני יצר קשר במחצית המשחק בווילה פארק, שוחח עם השחקנים ואמר להם שימשיכו בדרך בה הם משחקים ושיהיו אמיצים.

מי שהדריך את ליברפול היה מאמן קבוצת המילואים של המועדון ניל קריצ'לי. "קלופ צפה עם הצוות והשחקנים ואני בטוח שהם היו גאים בדרך ששיחקנו. שחקן או שניים כבר עלו על מטוס כדי להצטרף לקבוצה הבוגרת ואני בטוח שהם יתקבלו נהדר שם", סיפר והוסיף: "לא רצינו שהלילה הזה יסתיים, הרגשתי שהיינו טובים בחלקים רבים במשחק ואפילו היינו טובים למשך 12 או 13 הדקות הראשונות".