סרט מלחמה? ניצחון שלישי ברצף לווטפורד

הצרעות הביסו 0:3 את בורנמות' ועלו לפחות זמנית מעל הקו

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.20 - 17:16
כוכב הניצחון. דוקור (getty)
כוכב הניצחון. דוקור (getty)
תחילת כתבה

המחזור ה-22 בליגה האנגלית יסתיים היום (ראשון) עם שני משחקים נוספים. במשחק המוקדם אירחה בורנמות' את ווטפורד לקרב בין שתי קבוצות תחתית, שנלחמות על חייהן. האורחת הייתה זו שיצאה עם 3 הנקודות אחרי ניצחון 0:3 והיא ממשיכה במסע ההישרדות שלה עם ניצחון שלישי ברצף, ורביעי בחמשת המשחקים האחרונים.

בורנמות' - ווטפורד 3:0
קרב תחתית בין שתי קבוצות מתחתית הפרמייר-ליג. שדורגו מתחת לקו האדום ערב המשחק. בורנמות' הגיעה שהיא מקדימה את ווטפורד בנקודה, כשרק נוריץ' החלשה מדורגת מתחת לשתיהן.

המשחק נפתח בשליטה של האורחת, שהגיעה למצבים יותר מסוכנים במחצית הראשונה אך לא הצליחה לכבוש בפתיחה. בדקה ה-42 הגיע לבסוף שער היתרון. עבדולאי דוקורה הוא זה שכבש את ה-0:1 לווטפורד (42), ממסירה מבריקה של איסמאילה סאר בתוך הרחבה. הקשר השתלט על הכדור נפלא ומקרוב בעט גבוה והכניע את השוער. במחצית השנייה המגמה נמשכה, ווטפורד הכפילה את התוצאה בדקה ה-65. הפעם דוקור היה המבשל ומי שכבש היה החלוץ האנגלי טרוי דיני.

על סף שריקת הסיום, בדקה ה-93 האורחים השלימו את החגיגה שלהם עם שער נוסף, של רוברטו פריירה, שחתם את תוצאת המשחק ושלח את ווטפורד לחגוג את הניצחון בחדרי ההלבשה.ווטפורד ממשיכה ביכולת הטובה שלה ורושמת ניצחון שלישי ברצף, ועולה זמנית לפחות מעל הקו האדום.