מולנסטיין: "לינגארד מזכיר את אינייסטה"

הוא אמיתי? אקס מכבי חיפה על הקשר, שלא הבקיע שנה בליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.20 - 20:08
תחילת כתבה

אוהדי מכבי חיפה לא זוכרים לטובה את רנה מולנסטיין. המאמן ההולנדי, שהגיע לכרמל באוגוסט 2016, פוטר אחרי חצי שנה בלבד בתפקיד אחרי הפסד משפיל 3:0 בדרבי, שהיווה את החותמת ליכולת הרעה של הקבוצה תחתיו. היום (שישי), ההולנדי, ששימש בעבר כעוזר מאמן במנצ'סטר יונייטד, התייחס למצבו של ג'סי לינגארד בקבוצה ושוב, אם תהיתם, סיפק כותרות.

"לליגנגארד יש יכולות על הדשא כמו שהיו לאנדרס אינייסטה בברצלונה. הוא מזכיר אותו", אמר מולנסטיין על הקשר, שלא הבקיע שער ליגה למעלה משנה. בנוסף, האנגלי בן ה-27 עומד גם על 0 בישולים ב-20 הופעות פרמייליג העונה. אין ספק, מאוד דומה לאנדרס 'המהנדס', שגרף כל תואר אפשרי עם ברצלונה ונבחרת ספרד.

מולנסטיין טיפח את לינגארד במחלקת הנוער של המועדון לצד פול פוגבה לפני שהפך לעוזרו של אלכס פרגוסון באולד טראפורד: "הוא הושאל למועדונים שונים ואז חזר לקבוצה", המשיך ההולנדי, "לואי ואן חאל היה המאמן באותה תקופה והוא נתן ללינגארד את ההזדמנות בבוגרים. הוא ילד נהדר ואני חושב שחסר לו ביטחון. הצוות המקצועי צריך להזכיר לו את היכולת הטובה שלו בעבר ולהבין איתו ביחד למה זה לא קורה עכשיו". עם האמירות המקצועיות האלה, אולי יעקב שחר צריך לשקול את חזרתו לקווים של הירוקים?