"לא ראיתי את זה מגיע": קלופ מנסה לעכל

מאמן ליברפול אחרי ה-3:0: "עכשיו נוכל שוב לשחק משוחרר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.20 - 08:56
לכל דבר טוב יש סוף
לכל דבר טוב יש סוף
תחילת כתבה

אין שום כוח בעולם שייקח מליברפול את תואר האליפות, לראשונה זה 30 שנה, אבל ווטפורד כן לקחה ממנה את האפשרות להפוך לקבוצה השנייה בתולדות הפרמיירליג, שמסיימת עונה ללא הפסד. המוליכה הובסה 3:0 אצל הצרעות וכשבועיים לפני הגומלין מול אתלטיקו מדריד (שכזכור ניצחה אף היא את אלופת אירופה במשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות), החבורה של יורגן קלופ נראית פגיעה מזה הרבה, הרבה מאוד זמן.

קלופ עצמו, עם זאת, לא נשמע מודאג יתר על המידה לאחר המפלה הראשונה העונה בליגה. "אני לא מוטרד מכך שלא נסיים את העונה ללא הפסד, כיוון שאתה לא יכול לשבור שיאים רק כי אתה רוצה לשבור שיאים", ניסה המנג'ר להסביר, "אתה שובר שיאים אם אתה מפוקס במאת האחוזים בכל צעד שאתה עושה. זה לא יהווה יתרון עבורי כשיסתכלו לאחור בעוד 500 שנה ויגידו 'ליברפול כמעט עשתה את זה', אבל אנחנו כבר לא יכולים לשנות את זה".

מאמן האלופה שבדרך הוסיף: "אנחנו לא חושבים שזה לא חשוב שהפסדנו, אבל גם לא מרגישים שזה האסון הכי גדול בעולם הכדורגל. יש אנשים שראו את זה מגיע, אני לא אחד מהם. אני כן רואה בזה משהו חיובי כי עכשיו נוכל לשחק שוב כדורגל משוחרר. אנחנו רק צריכים לנסות שוב לנצח משחקי כדורגל וזה גם מה שנעשה".

קלופ גם החמיא ליריבה שגילתה עליונות במשחק: "כל הכבוד לווטפורד. הם פשוט שיחקו נהדר והניצחון הזה מגיע להם. הם היו הקבוצה הטובה יותר. אנחנו רוצים להכות בחזרה ולחזור להראות את מה שעשינו לאורך כל העונה. זאת הדרך היחידה להמשיך הלאה".