הארי קיין: "לא אשאר בטוטנהאם בכל מחיר"

החלוץ האנגלי לא פוסל עזיבה. וגם: עמדתו על חידוש הליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.03.20 - 21:17
תחילת כתבה

האם הארי קיין מכין את הקרקע לעזיבה של טוטנהאם? בראיון שקיים ברשת האינסטגרם, קיין נשאל ע"י אוהדים באשר לאפשרות שימשיך עד סיום הקריירה בספרס, ונתן תשובה מסויגת ומעט מפתיעה לשאלה הזו.

"אני לא יכול להגיד כן או לא", הוא ענה, "אני אוהב את טוטנהאם וכך תמיד יהיה, אבל אם ארגיש שהקבוצה אינה מתקדמת בכיוון הנכון, לא אשאר בה בכל מחיר. אני שחקן אמביציוזי, שרוצה כל הזמן להתקדם, כך שאין לי תשובה חד משמעית בנושא". השאלה הבאה שנשאל (אולי עם קשר ואולי בלי), היתה האם יעדיף לסיים כמלך שערי הפרמייר ליג או לזכות בה, וענה בישירות: לזכות.

מלבד זאת, קיין התייחס גם לשאלה הבוערת ביותר בכדורגל האנגלי, והיא האם בכלל העונה תוכל להגיע לסיומה. קיין הציב גבול ברור: "אני יודע שהפרמייר ליג תעשה הכל כדי לסיים את העונה", הבהיר, "אבל יגיע רגע שבו מספיק זה מספיק. מבחינתי הגבול עומד בסוף יוני".

קיין היה שייך לטוטנהאם מאז שעלה לבוגרים בשנת 2009. לאורך השנים הוא הושאל לקבוצות אחרות, דוגמת מילוול, נוריץ' ולסטר; אך בסופו של דבר היה ונשאר שחקן בית. עד כה יש לו 136 שערים ב-198 הופעות ליגה במדי התרנגולים. שמו נקשר בעבר ללא מעט קבוצות אירופיות, אבל כל הנסיונות עלו בתוהו. האם הציטוט המעומעם הזה מסמל על מחשבות חדשות? נחיה ונראה.