כריסטיאן קבאסלה: "אנחנו מזריקים קורונה כדי לא לרדת ליגה"

בלם ווטפורד ענה לאוהד שפילד יונייטד בעוקצנות ועורר סערה ברשת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.20 - 18:07
תחילת כתבה

לצד חידושן של ליגות שונות, מליגה העל ועד הבונדסליגה, עדיין אין תאריך לחזרתה של עונת הפרמיירליג, זאת כמובן למורת רוחם של האוהדים, אוהד שפילד יונייטד אחד תלה את האשמה בווטפורד, שלטענתו עושה הכל כדי להימנע מחידוש הליגה ומירידת ליגה, וקיבל מבלם הצרעות, כריסטיאן קבאסלה, תגובה שעוררה סערה בממלכה.

במצב בנוכחי, הצרעות מדורגות במקום ה-17 בפרמיירליג בשוויון נקודות עם המקום ב-18 שמתחת לקו האדום, ואותו אוהד כתב:"אף פעם לא הייתה לי דעה כזאת על ווטפורד, אבל ההתנהגות שלהם במצב הזה והטקטיקה שלהם להימנע מירידת ליגה שקופות בצורה מגוכחת. הייתי נבוך להיות אוהד ווטפורד".

הבלם הבלגי לא נשאר אדיש להאשמות והגיב בעוקצנות: "תן לי להסביר לך את הטקטיקה שלנו: אנחנו מזריקים קורונה פעם בשבוע. אנחנו מגרילים את השחקן/איש הצוות המקצועי שיקבל אותה וככה אנחנו בטוחים שלעולם לא נשחק שוב ונימנע מירידה".

דבריו של קבאסלה עוררו סערה בממלכה, במיוחד לאור העובדה ששישה משחקני ווטפורד נעדרים אחרי שוויקטור מריאפה אובחן כנשא של הנגיף, שניים נוספים נמצאים בבידוד ושלושה נוספים, כולל הקפטן טרוי דיני, מסרבים לחזור לאימונים.

כידוע, בכדורגל האנגלי עושים מאמצים לחידוש העונה, והתאריך שדובר עליו הוא ה-12 ביוני, אך קבאסלה עצמו לא ממש משוכנע שזה אפשרי ואמר לאחרונה בפודקאסט: "אני עוקב אחרי החדשות דרך התקשורת כי כלום לא רשמי. מדברים על 12 ביוני, אבל אני לא חושב שזה אפשרי כי זה פחות משלושה שבועות אימונים אחרי תקופה ארוכה שלא עשינו כלום, וזה סיכון עבורנו. אני לא חושב שנחזור בתאריך הזה. לדעתי עדיף בסוף יוני כי יש זמן להתאמן. נראה, כרגע זה סימן שאלה גדול".