פפ גווארדיולה: "ברור שנעשה משמר כבוד לליברפול"

לפני ניוקאסל, מנג'ר סיטי החמיא לאלופה: "הם ראויים לזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.20 - 10:01
תחילת כתבה

שבוע בדיוק אחרי שזכתה באליפות אנגליה ראשונה אחרי 30 שנה, ליברפול תתארח ביום חמישי הקרוב באיתיחאד אצל לא אחרת מאשר מנצ'סטר סיטי, שאותה נישלה מהכתר אחרי שנתיים.

אך למרות שאיבד את התואר, מנג'ר האלופה היוצאת, פפ גווארדיולה, הבהיר שהוא מתכוון לתת לחבורה של יורגן קלופ את הכבוד הראוי לה עם משמר כבוד לפני המשחק: "ברור שנעשה את זה", אמר הספרדי במסיבת בעיתונאים לקראת רבע גמר הגביע הערב (ראשון, 18:00) בו סיטי תפגוש את ניוקאסל.  "כמובן שנעשה משמר כבוד. אנחנו תמיד מקבלים בצורה יוצאת דופן את ליברפול כשהם באים לבית שלנו. הם לא יכולים להתלונן וברור שנעשה את זה כי הם ראויים לזה".

פפ, שינסה לשמור על התואר השני בחשיבותו בכדורגל האנגלי, התייחס לטענות לושבע אצל שחקניו: "לקבוצה שזכתה בשמונה תארים בשלוש שנים יש תשוקה בכל משחק, בכל תחרות ובכל מקום. אף אחד במדינה לא יכול להגיד את זה. מה שעשינו כל כך קשה, בליגה כל כך קשה, ואי אפשר תמיד לנצח. הייתה קבוצה אחת שהייתה יוצאת מהכלל, ובמצב כזה, אני לומר מהם ומברך אותם. זה פשוט. הרצון והתשובה של הקבוצה זה רק להמשיך ולהמשיך".

מבחינה מקצועית, עדיין לא ברור אם קווין דה בריינה, שחוגג היום 29, יפתח בהרכב סיטי או יקבל מנוחה. השלישייה הקדמית צפויה להיות מורכבת מפיל פודל הצעיר לצד גבריאל ז'סוס ולירוי סאנה, במה שעשוי להיות אחד ממשחקיו האחרונים של הגרמני בקבוצה.