קלופ: "חולמים על סגל שכולו סקאוזרים"

מאמן ליברפול מאמין בשחקני הבית: "ילחמו תמיד עבור הסמל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.20 - 18:07
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

יורגן קלופ מאז ומעולם שם דגש ניכר על שילוב צעירים כחלק מההצלחה של קבוצותיו. ניתן לראות כי השקעתו מתחילה להניב פירות גם בליברפול, לאחר שבמחזור הקודם קרטיס ג'ונס - סקאוזר מבטן ומלידה, כבש את השער הראשון שלו בפרמייר ליג. האופק, אם כן, נראה ורוד מתמיד.

הקשר בן ה-19 הצטרף לטרנט אלכסנד-ארנולד שהתחיל לקבל קרדיט גדול לפני שלוש שנים, והמאמן הגרמני מתכוון להמשיך לבטוח בשחקני מחלקת הנוער בעתיד: "קבוצה מלאה בסקאוזרים? למה לא. ככל הנראה זה לא יקרה בחמש השנים הקרובות, אך בעוד עשר שנים זה יכול לקרות".

"השחקנים הללו עובדים חרוצים שילחמו ללא דופי עבור הסמל, זה החלום ששחקני הנוער שלנו ימלאו את הקבוצה הבכירה. למרות זאת, הדלת של ליברפול פתוחה עבור כל אחד שרוצה לשחק כדורגל חיובי. אני שמח מהאופן מהאופן שהצעירים מתאמנים ונותנים הכל ולא מאבדים את הסבלנות. השחקנים בוטחים בנו שנהפוך אותם לטובים ביותר שהם יכולים להיות".

למרות שהרבה בירה ויין נשפכו בליברפול בשבועות האחרונים לאחר שזכו באליפות ההיסטורית הקבוצה עדיין לא סיימה את העונה כאשר ביום רביעי יפגשו עם ברייטון וינסו להתקרב צעד נוסף לשיא הנקודות של הפרמייר ליג בכל הזמנים. המייטי רדס זקוקים ל-12 נקודות בחמשת המשחקים הקרובים בשביל ההישג והם יעשו את המיטב בשביל לעשות זאת.